Aktualności

Nowy portal dla Klientów - Faktura.gaspol.pl

Z myślą o swoich Klientach w marcu br. Gaspol uruchomił usługę faktura.gaspol.pl.

Po zalogowaniu się do internetowego portalu unikatowym loginem i hasłem, Klient ma możliwość obejrzenia historii swoich transakcji, aktualnego stanu konta i wszystkich wystawionych dla niego faktur. W momencie wystawienia nowej faktury do Klienta wysyłana jest wiadomość e-mail z podaniem kwoty faktury i numeru konta, na które należy wpłacić należność. Równolegle faktura ta umieszczana jest na portalu faktura.gaspol.pl w formacie PDF – po zalogowaniu Klient może ją obejrzeć i - w razie potrzeby - wydrukować.

Takie rozwiązanie przyspiesza obieg informacji i pozwala na zredukowanie ilości drukowanych i wysyłanych dokumentów. W ten sposób Gaspol, jako dostawca ekologicznych rozwiązań energetycznych, promuje także postawy ekologiczne w codziennej pracy.

Ze specjalnej strony internetowej mogą korzystać Klienci Gaspolu, którzy przy podpisaniu umowy na dostawy gazu lub w trakcie trwania współpracy zadeklarują chęć otrzymywania informacji o wystawionych fakturach drogą elektroniczną i podpiszą odpowiednie oświadczenie. W chwili obecnej portal faktura.gaspol.pl ma już kilkuset użytkowników!

Klienci Gaspolu chcący uruchomić usługę powinni kontaktować się z obsługującym ich Działem Obsługi Klienta.

16.04.2008