Certyfikaty Gaspol Energy

Najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwa i procesów zarządzania w GASPOL ENERGY potwierdzają prestiżowe międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001:2008, BS OHSAS 18001:2007 oraz unikalny w polskiej branży energetycznej: ISO 22301: 2012, potwierdzone przez audytorów prestiżowej organizacji certyfikującej: British Standards Institution (BSI).

Dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta i naszych produktów to dla nas kluczowe wartości od początków naszej działalności, czyli już od ponad 20 lat.

Jesteśmy dumni, że to właśnie nasi Klienci korzystają z produktów i obsługi na najwyższym poziomie.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

FS596804

Dowodzi, że GASPOL ENERGY działa według uznanych na całym świecie standardów. Odnosi się do systemów zarządzania jakością i ogólnych systemów zarządzania. Dowodzi przywiązania firmy do najwyższych standardów i dążenia do ciągłego doskonalenia.
Dla Klientów to gwarancja, że ich potrzeby są starannie rozważane i zaspokajane.

OHS596805

Dowodzi, że GASPOL ENERGY w sposób uznany na całym świecie tak zarządza czynnikami ryzyka aby zapewnić najwyższą zgodność z przepisami i najwyższą efektywność działań.

BCMS596806

W przypadku zakłóceń, czy to wielkiej katastrofy, czy małego incydentu, dzięki systemowi zarządzania ciągłością działania w GASPOL ENERGY, Klienci maja pewność dostaw zawsze i wszędzie.