Return to news section

20.09.2021

GASPOL wśród nominowanych w konkursie HR Dream Team

Konkurs HR Dream Team

GASPOL znalazł się w gronie firm nominowanych w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu HR DREAM TEAM organizowanego przez Pracuj.pl – największy portal z ogłoszeniami o pracę w Polsce i właściciela serwisu Wyzwania HR. Naszą nominację otrzymaliśmy za wszystkie działania związane z Badaniem Zaangażowania pracowników i wdrożonymi po nim kompleksowymi zmianami w organizacji.

Głównym celem konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru Human Resources. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało aż 169 projektów z czego nominacje otrzymało 38 z nich. Pełna lista nominacji do tegorocznej edycji konkursu znajduje się na stronie wyzwaniahr.pracuj.pl.

O tym, które projekty zostaną nagrodzone w konkursie dowiemy już 14 października na gali konkursowej organizowanej w formule online.


06.09.2021 •

Pracownicy GASPOLU pobiegli w Poland Business Run 2021

W pierwszą niedzielę września rekordowa liczba aż 5 drużyn złożonych z pracowników GASPOLU wystartowała w tegorocznej edycji…

Go to article

17.08.2021 •

GASPOL partnerem 64. Pucharu Gordona Bennetta i towarzyszącej mu fieście balonowej

Po 85 latach przerwy Polska znów będzie gościć jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez lotniczych. 19 sierpnia…

Go to article