Return to news section

20.09.2021

GASPOL wśród nominowanych w konkursie HR Dream Team

Konkurs HR Dream Team

GASPOL znalazł się w gronie firm nominowanych w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu HR DREAM TEAM organizowanego przez Pracuj.pl – największy portal z ogłoszeniami o pracę w Polsce i właściciela serwisu Wyzwania HR. Naszą nominację otrzymaliśmy za wszystkie działania związane z Badaniem Zaangażowania pracowników i wdrożonymi po nim kompleksowymi zmianami w organizacji.

Głównym celem konkursu HR DREAM TEAM jest wyróżnienie najbardziej efektywnych zespołów realizujących projekty z obszaru Human Resources. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało aż 169 projektów z czego nominacje otrzymało 38 z nich. Pełna lista nominacji do tegorocznej edycji konkursu znajduje się na stronie wyzwaniahr.pracuj.pl.

O tym, które projekty zostaną nagrodzone w konkursie dowiemy już 14 października na gali konkursowej organizowanej w formule online.


17.01.2022 •

Lot balonem GASPOLU na aukcjach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Do jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało już mniej niż 2 tygodnie. W tym roku w całej…

Go to article

06.09.2021 •

Pracownicy GASPOLU pobiegli w Poland Business Run 2021

W pierwszą niedzielę września rekordowa liczba aż 5 drużyn złożonych z pracowników GASPOLU wystartowała w tegorocznej edycji…

Go to article