GASPOL Team na podium Balonowego Pucharu Europy Centralnej

Drużyna GASPOL Team zajęła 2 miejsce w pierwszej edycji Balonowego Pucharu Europy Centralnej, który odbył się we wrześniu 2017 r. w Szeged (Węgry). Pilot Arkadiusz Iwański wraz z członkami załogi odebrał z rąk organizatorów także specjalną nagrodę przechodnią za najcelniejszy rzut oddany podczas zawodów.

Z powodu złych warunków atmosferycznych zawody na Węgrzech rozpoczęły się z jednodniowym opóźnieniem. Dzięki wybranej strategii w trudnych technicznie konkurencjach już po pierwszych lotach GASPOL Team uzyskał wyniki plasujące go w ścisłej czołówce. W kolejnych dniach drużyna konsekwentnie utrzymywała swoją pozycję. 
Rezultat uzyskany na Węgrzech jest najlepszym wynikiem GASPOL Team na zagranicznej imprezie od czasu zajęcia 4 miejsca podczas Balonowego Pucharu Europy 2015 we francuskim Mainfonds.
Poprzez sponsoring sportu balonowego GASPOL promuje gaz płynny – czyste, efektywne i przyjazne środowisku naturalnemu paliwo.

W 2009 r. GASPOL włączył się do sportowej rywalizacji i utworzył własną drużynę sportową GASPOL Team, która z sukcesami uczestniczy we wszystkich najważniejszych zawodach balonowych w Polsce i na świecie.

Do pobrania

POBIERZ PLIK
gaspol-team-logo