zbiornik na gaz płynny LPG

LPG / LNG

Autogaz LPG

Autogaz (LPG) z GASPOL  to pewność wysokiej jakości, najlepszych standardów i terminowości dostaw.


Będąc liderem rynku LPG w Polsce jesteśmy także promotorem standardów bezpieczeństwa i odpowiedzialności jakości naszych produktów.
Dbamy o jakość na każdym etapie rozwoju produktu, począwszy od  importu, magazynowania i sprzedaży. Posiadamy dwa własne terminale: morski w Gdańsku i kolejowy w Małaszewiczach, dzięki którym mamy większą swobodę w wyborze tylko tych dostawców, którzy spełniają nasze wygórowane wymagania jakościowe. Ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu rynku autogazu w Polsce przekłada się na szacunek i uznanie jakim się cieszymy wśród właścicieli stacji oraz finalnych odbiorców autogazu.


Dysponujemy własnym laboratorium, w którym wielopoziomowo weryfikujemy jakość każdej partii towaru przeznaczona do dystrybucji. Dodatkowo, wyniki uzyskiwane w naszym laboratorium są weryfikowane przez akredytowane laboratorium zewnętrzne. Tylko produkt spełniający najwyższe wymagania, zgodne z wymogami Normy Europejskiej EN PN589 trafia do naszych odbiorców.

Każda zrealizowana przez GASPOL dostawa autogazu jest poświadczona odpowiednim certyfikatem jakości, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można udokumentować jakość towaru, zarówno na stacji jak i historycznie w naszych terminalach.
Wiemy, że jakość autogazu ma kluczowe znaczenie, ponieważ gwarantuje niższy koszt eksploatacji samochodu, mniejszą toksyczność, mniejsze zużycie i cichą pracę silnika.
 
Dostarczamy LPG do największych sieci paliwowych, hipermarketów, lokalnych i ogólnokrajowych hurtowni paliw płynnych, zrzeszeń kupieckich a także do wielu indywidualnych stacji paliw. Zajmujemy się także organizacją importu LPG dla innych podmiotów.

Słyniemy z polityki „minimum formalności", zgodnie z którą w celu nawiązania współpracy wystarczy kontakt pod numer bezpłatnej infolinii 800 190 190 lub ze Specjalistą ds. Autogazu pod numerem: +48 606 800 591.

Zostaw wiadomość / Zadaj pytanie

* JESTEM KLIENTEM

* INTERESUJE CIĘ

* TWOJA WIADOMOŚĆ

* PREFEROWANA FORMA ODPOWIEDZI