Autogaz
Dostawa LPG do stacji paliw

Zadzwoń +48 606 800 591

Dostawy autogazu

Gwarancja dostaw

Dostarczamy LPG / autogaz do największych sieci paliwowych w kraju, hipermarketów oraz  indywidualnych stacji paliw.

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, sześć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG . Nasze terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie, zapewniają nam elastyczność i możliwość szybkiej realizacji dostawy do Klienta na terenie całego kraju. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną  flotą aut, które są wyposażone w zalegalizowane urządzenia pomiarowe, drukarkę oraz system GPS pozwalający na bieżąco kontrolować pojazd, ładunek oraz pracę kierowcy.

Naszym głównym udziałowcem jest holenderska spółka SHV Energy. SHV Energy jest światowym liderem rynku LPG. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania energetyczne dla kilkudziesięciu milionów ludzi w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

Rafał Bałchan 

Specjalista ds. Rozwoju Rynku Autogaz 

 • Najwyższa jakość

  Zapewniamy bezpieczny i oryginalny produkt, podlegający wielostopniowej kontroli w procesie dystrybucji.
 • Punktualność

  Wiemy jak ważna jest pewność zaopatrzenia w niezbędne paliwo - dostawy realizujemy zawsze na czas, zgodnie ze złożonym zamówieniem.
 • Sieć dystrybucyjna na terenie całej Polski

  Jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zamówienia i dotrzeć do każdego miejsca w kraju.
 • Obsługa klienta

  Dedykowany opiekun klienta przyjmie i zrealizuje zamówienie LPG zgodnie z ustalonymi szczegółami.
 • Doświadczenie

  Mamy doświadczenie w obsłudze największych sieci stacji paliw w Polsce, hipermarketów, lokalnych i ogólnokrajowych  hurtowni paliw płynnych

Wypełnij formularz

Doradca skontaktuje się z Tobą

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Certyfikacja

Certyfikowany dostawca

 • Certyfikat ISO 9001

  potwierdza, że GASPOL prowadzi działalność zgodnie z przepisami prawa, według ustalonych reguł i procedur oraz nieustannie doskonali swoje procesy i zasoby.
 • System OHSAS 18001

  potwierdza, że zarówno produkty jak i procesy w GASPOL S.A. są bezpieczne – oznacza to m.in. że Spółka tak zarządza czynnikami ryzyka związanymi z jej produktami i procesami, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • System zarządzania ciągłością działania ISO 22301

   w GASPOLU potwierdza że klienci mają pewność, że dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów.