Gaz płynny to uniwersalne źródło energii

Sprawdź jak możesz je wykorzystać w Twojej firmie.

Gaz płynny wykorzystywany jest wszędzie tam gdzie nie dociera gaz ziemny lub gdy opłaty za jego przesył są za wysokie (np. przy sezonowej produkcji). LPG jest uniwersalnym i bezobsługowym paliwem, które dzięki wysokiej wartości opałowej doskonale sprawdza się w nowo budowanych obiektach jak i modernizowanych.

Zastosowania LPG

Dlaczego warto wybrać LPG?

Bezobsługowe źródło energii dla firm bez dostępu do gazu z sieci miejskiej. Sprawdź jak możesz je wykorzystać w Twojej firmie.

instalacja zbiornikowa na gaz plynny, zastosowanie w branżach

Oferta na wykonanie instalacji zbiornikowej

Sprawdź naszą ofertę

Umów się się na bezpłatne spotkanie z doradcą, który wykona audyt potrzeb energetycznych w Twojej firmie i zaproponuje docelowe rozwiązanie.

Rozwiązanie GASPOLU przyspieszyło i ułatwiło budowę naszego browaru. No i najważniejsze , koszty warzenia piwa z użyciem gazu sa około 30% niższe niż przy wykorzystaniu energii elektrycznej.
Rozwiązanie GASPOLU przyspieszyło i ułatwiło budowę naszego browaru. No i najważniejsze , koszty warzenia piwa z użyciem gazu sa około 30% niższe niż przy wykorzystaniu energii elektrycznej.

Instalacja zbiornikowa dla firmy

Wykonujemy instalacje gazowe o mocy od 100 kW do 25 MW zasilane z indywidualnie dobranego parku zbiornikowego. 

Instalacje mogą być zasilane ze zbiorników naziemnych i podziemnych o pojemnoąciach: 2700, 4850, 6700 litrów lub większych niestandardowych. Po wykonaniu instalacji w przypadku rosnącego zapotrzebowania na gaz łatwo można zmodyfikować instalację (kolejny zbiornik gazu i (lub) większe odparowanie gazu).  Przy instalacji o dużej mocy dodatkowo wykorzystywane są parowniki (możliwość zasilenia większej mocy urządzeń przy mniejszym parku zbiornikowym).

 

Zbiornik naziemny o pojemności 6700 litrów
Zbiornik podziemny o pojemności 6700 litrów

Referencje klientów