Zapewnij ciepło mieszkańcom swojego osiedla
Wybierz sieć gazową zasilaną LPG jako źródło ogrzewania

Sieć gazowa zasilana gazem płynnym - rozwiązanie dla deweloperów osiedli mieszkaniowych

Jesteś deweloperem budującym osiedle w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci gazu ziemnego? Mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie w postaci sieci gazowej zasilanej LPG!

Skontaktuj się z doradcą

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasi doradcy chętnie porozmawiają z Tobą o szczegółach. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Co oferujemy deweloperom?

Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym dla swojego osiedla. To komfortowy i tańszy sposób ogrzewania gazem płynnym. Jeden zbiornik lub park zbiornikowy jest wykorzystywany jednocześnie przez wielu odbiorców. Każdy z domów lub lokali wyposażony jest we własne urządzenie pomiarowe, dlatego odbiorcy rozliczają się bezpośrednio z dostawcą za indywidualnie zużyty gaz. W zależności od Twoich preferencji, instalacja może być w formie zbiorników naziemnych lub podziemnych. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę i harmonogram inwestycji, dostosowany do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez proces inwestycyjny, tak aby był dla Ciebie satysfakcjonujący i nie wymagał dużego zaangażowania!

sieci_gazowe_osiedle
Osiedle domów jednorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników podziemnych. Każdy z domów wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.
sieci_gazowe_osiedle_bloki
Osiedle budynków wielorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników naziemnych. Każdy lokal wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.

Dlaczego warto zbudować sieć gazu płynnego?

Korzyści dla zarządcy i mieszkańców osiedla

Jedna instalacja gazowa zasilana gazem płynnym zapewnia trzy potrzeby energetyczne mieszkańców: ogrzewanie pomieszczeń, przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz zasilanie kuchenki gazowej.  Sieć gazowa LPG jest wykonana w takim standardzie, że w przyszłości może służyć do odbioru gazu ziemnego bez potrzeby jakiejkolwiek modernizacji instalacji.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny jest całkowicie bezobsługowa dzięki zastosowaniu telemetrii - zdalnego monitoringu zużycia gazu. Każdy dom lub mieszkanie jest wyposażone w gazomierz ze zdalnym odczytem. Pozwala to na monitorowanie przez GASPOL zużycia gazu i poziomu napełnienia zbiorników. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą się martwić o dostawy gazu, bo to GASPOL czuwa nad koniecznością uzupełnienia zbiorników. Instalacja jest gotowa do użytkowania w każdej chwili, więc w każdym lokalu można włączyć ogrzewanie o dowolnej porze roku, niezależnie od pozostałych mieszkańców, i indywidualnie regulować temperaturę w pomieszczeniach.

Każdy dom lub mieszkanie są wyposażone w odrębny gazomierz ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu rozwiązaniu GASPOL wystawia co miesiąc fakturę za rzeczywiste zużycie gazu oddzielnie dla każdego lokalu i rozlicza się bezpośrednio z mieszkańcami. Cena gazu jest stała - GASPOL gwarantuje cenę rozliczeniową dla odbiorcy na z góry ustalony okres. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.

Sieć LPG daje możliwość inwestowania w lokalizacjach bez dostępu do sieci gazu ziemnego i w związku z tym pozyskiwania tańszych gruntów. Budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być realizowana w etapach - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora. Organizacja i formalnoprawna realizacja inwestycji sieciowej pozostaje po stronie GASPOLU. W przypadku obiektów modernizowanych coraz częściej pojawiają się możliwości dofinansowania lub atrakcyjnego kredytowania zmiany źródła energii na bardziej efektywne i ekologiczne.Finalni odbiorcy gazu regulują płatności miesięcznie, dzięki czemu nie ma jednorazowego dużego wydatku na zakup paliwa.

Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.