gaspol_osiedle_sieci_gazowe

Zapewnij ciepło mieszkańcom swojego osiedla
Wybierz sieć gazową zasilaną LPG jako źródło ogrzewania

Sieć gazowa zasilana gazem płynnym - rozwiązanie dla deweloperów osiedli mieszkaniowych

Jesteś deweloperem budującym osiedle w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do sieci gazu ziemnego? Mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie w postaci sieci gazowej zasilanej LPG!

Skontaktuj się z doradcą

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasi doradcy chętnie porozmawiają z Tobą o szczegółach. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Co oferujemy deweloperom?

Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym dla swojego osiedla. To komfortowy i tańszy sposób ogrzewania gazem płynnym. Jeden zbiornik lub park zbiornikowy jest wykorzystywany jednocześnie przez wielu odbiorców. Każdy z domów lub lokali wyposażony jest we własne urządzenie pomiarowe, dlatego odbiorcy rozliczają się bezpośrednio z dostawcą za indywidualnie zużyty gaz. W zależności od Twoich preferencji, instalacja może być w formie zbiorników naziemnych lub podziemnych. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę i harmonogram inwestycji, dostosowany do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez proces inwestycyjny, tak aby był dla Ciebie satysfakcjonujący i nie wymagał dużego zaangażowania!

sieci_gazowe_osiedle
Osiedle domów jednorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników podziemnych. Każdy z domów wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.
sieci_gazowe_osiedle_bloki
Osiedle budynków wielorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników naziemnych. Każdy lokal wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.

Korzyści dla Ciebie i mieszkańców Twojego osiedla

Korzyści dla Ciebie i mieszkańców Twojego osiedla

Jedna instalacja gazowa zasilana gazem płynnym zapewnia trzy potrzeby energetyczne mieszkańców: ogrzewanie pomieszczeń, przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz zasilanie kuchenki gazowej.  Sieć gazowa LPG jest wykonana w takim standardzie, że w przyszłości może służyć do odbioru gazu ziemnego bez potrzeby jakiejkolwiek modernizacji instalacji.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny jest całkowicie bezobsługowa dzięki zastosowaniu telemetrii - zdalnego monitoringu zużycia gazu. Każdy dom lub mieszkanie jest wyposażone w gazomierz ze zdalnym odczytem. Pozwala to na monitorowanie przez GASPOL zużycia gazu i poziomu napełnienia zbiorników. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą się martwić o dostawy gazu, bo to GASPOL czuwa nad koniecznością uzupełnienia zbiorników. Instalacja jest gotowa do użytkowania w każdej chwili, więc w każdym lokalu można włączyć ogrzewanie o dowolnej porze roku, niezależnie od pozostałych mieszkańców, i indywidualnie regulować temperaturę w pomieszczeniach.

Każdy dom lub mieszkanie są wyposażone w odrębny gazomierz ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu rozwiązaniu GASPOL wystawia co miesiąc fakturę za rzeczywiste zużycie gazu oddzielnie dla każdego lokalu i rozlicza się bezpośrednio z mieszkańcami. Cena gazu jest stała - GASPOL gwarantuje cenę rozliczeniową dla odbiorcy na z góry ustalony okres. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.

Sieć LPG daje możliwość inwestowania w lokalizacjach bez dostępu do sieci gazu ziemnego i w związku z tym pozyskiwania tańszych gruntów. Budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być realizowana w etapach - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora. Organizacja i formalnoprawna realizacja inwestycji sieciowej pozostaje po stronie GASPOLU. W przypadku obiektów modernizowanych coraz częściej pojawiają się możliwości dofinansowania lub atrakcyjnego kredytowania zmiany źródła energii na bardziej efektywne i ekologiczne. Finalni odbiorcy gazu regulują płatności miesięcznie, dzięki czemu nie ma jednorazowego dużego wydatku na zakup paliwa.

Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.

osiedle zbiorniki podziene na gaz płynny LPG

Proces inwestycyjny krok po kroku

Jak przebiega proces inwestycyjny?

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdy etapie GASPOL zapewnia wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Określenie potrzeb inwestycyjnych

  • Koncepcja inwestycyjna - rozmieszczenie sieci gazowej i zestawienie kosztów

  • Podpisanie umowy: GASPOL – inwestor główny

  • Projektowanie i uzyskanie koniecznych pozwoleń

  • Budowa sieci gazowej LPG - może być prowadzona etapami - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora

  • Dostawa gazu i uruchomienie instalacji

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400

Zadzwoń

poniedziałek - sobota 7:00 - 18:00 / niedziela handlowa 8:00 - 14:00