StabilnaCena_Mama_z_corka_poprawione

Obniżamy ceny 

Nowa, niższa cena gazu oraz projekt instalacji za złotówkę!

Odbierz do 135 000 zł z Programu Czyste Powietrze*                                                    

Dobra energia w promocji 

promocja_maj2023

Projekt instalacji za 1zł* i wiosenna cena gazu płynnego w GASPOLU!

Podpisz umowę na instalację na gaz płynny do 31 maja 2023r. a projekt instalacji zbiornikowej do umowy na min. 15 tys. zł otrzymasz w promocyjnej cenie 1 zł netto, to jest 1,23 zł brutto.  Wybierz źródło ogrzewania domu, którego nie zabraknie i którego koszty Cię nie zaskoczą. W GASPOLU zyskasz gwarancję stabilnej ceny i najwyższą jakość gazu. Wybierz mądrze i zabezpiecz swój dom. Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dziś i dopytaj o szczegóły oferty!


Korzyści z wyboru gazu płynnego

Korzyści z wyboru gazu płynnego do ogrzewania domu

  • Stabilna cena

  • Bezobsługowa i wydajna instalacja 

  • Pewny dostawca z własnym zapleczem logistycznym 

  • Dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze

  • Przyjazne środowisku użytkowanie 

  • Potwierdzone bezpieczeństwo i niezawodność 

Dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze 

StabilnaCena_dym

Przejdź na gaz płynny i zawnioskuj o nawet 135 000 zł z Programu Czyste Powietrze!

*Program Czyste Powietrze to kompleksowy program finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którego celem jest zmniejszenie lub likwidacja emisji szkodliwych dla zdrowia pyłów i innych zanieczyszczeń emitowanych do powietrza przez gospodarstwa domowe spalające węgiel i inne wysokoemisyjne paliwa stałe.
Wniosek złożysz online na rządowej stronie gov.pl, pocztą/osobiście we właściwym WFOŚiGW lub jego oddziale lub gminie, która zawarła porozumienie o realizacji programu.


Zamów kontakt 

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!