Przejdź do treści
Gaspol_ONas_To

Lider rynku LPG w Polsce

Nowoczesna energia dla domu i biznesu 

Działamy w Polsce od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą multienergetyczną dostarczającą rozwiązania energetyczne bazujące na: gazie płynnym (LPG), skroplonym gazie ziemnym (LNG), systemach hybrydowych.

Nasze wartości 

 • Uczciwość

  Odwaga do przestrzegania naszych zasad
 • Zaufanie

  Odwaga do przekazywania ludziom przywództwa
 • Ciekawość

  Odwaga do kształtowania przyszłośc
 • Integracja

  Odwaga do dostrzegania w ludziach tego, co w nich najlepsze
 • Pasja

  Odwaga do dokonywania rzeczy wyjątkowych

Jesteśmy zawsze blisko, aby dostarczać dobrą energię

Poznaj naszą historię 

Posiadamy długą historię dostarczania energii, budując lojalne relacje i dbając o potrzeby klientów. Nasze produkty i usługi poprawiają jakość życia, wspierają działalność biznesową, promują postęp oraz chronią środowisko.

Bezpieczeństwo dostaw

Sprowadzamy gaz płynny z kierunków zachodnich, m.in. z USA, Norwegii, Szwecji, Francji oraz Włoch. 

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce. Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, pięć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG. Terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie zapewniają nam elastyczność w wyborze dostawców. Dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

Posiadamy własną infrastrukturę   

Trzy terminale przeładunkowe, pięć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG. Terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie zapewniają nam elastyczność w wyborze dostawców. Dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski.

Nasza oferta

Opinie naszych klientów 

Dobra energia wraca  

 W GASPOLU stawiamy nie tylko na najwyższą jakość naszych produktów i usług, ale również na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami związanych z naszymi produktami i obsługą.