Przejdź do treści

PROMOCJA SPECJALNA 

Nie daj się zaskoczyć kolejnym podwyżkom cen węgla, peletu, ekogroszku czy oleju opałowego.

Jako lider LPG  gwarantujemy dostawy gazu płynnego w całej Polsce! Tylko teraz  PROMOCJA SPECJALNA - podpisz umowę i otrzymaj DWA OCZYSZCZACZE POWIETRZA firmy SHARP 

OczyszczaczSharp

Oczyszczacz SHARP

Kompaktowy oczyszczacz powietrza SHARP z dwustopniowym systemem filtracji. Przeznaczony  do pomieszczeń o powierzchni do 21 metrów kwadratowych. Pozostawia powietrze czystym i świeżym, nie zakłócając przy tym Twojego snu i wypoczynku. Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA i wyłapuje 99,97% cząsteczek alergenów, dymu, sierści zwierząt oraz zanieczyszczeń.

Urządzenie oferuje wybór jednego z czterech dostępnych trybów pracy: Quick Clean, Medium, Maximum lub tryb Sleep. Powietrze nawiewane jest przez oczyszczacz pod kątem 20 stopni. Dzięki temu kurz zgromadzony na podłodze unosi się i kieruje z powrotem do urządzenia w celu przefiltrowania, co sprawia,  że pomieszczenie staje się czystsze i świeższe. 

ZAMÓW KONTAKT 

PONFORMUJEMY CIĘ O SZCZEGÓŁACH PROMOCJI 
Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!