GASPOL Autogaz

Autogaz
Dostawa LPG do stacji paliw

Zadzwoń +48 606 800 525

Dostawy autogazu

Gwarancja dostaw

Dostarczamy LPG / autogaz do największych sieci paliwowych w kraju, hipermarketów oraz  indywidualnych stacji paliw.

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, sześć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG . Nasze terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie, zapewniają nam elastyczność i możliwość szybkiej realizacji dostawy do Klienta na terenie całego kraju. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną  flotą aut, które są wyposażone w zalegalizowane urządzenia pomiarowe, drukarkę oraz system GPS pozwalający na bieżąco kontrolować pojazd, ładunek oraz pracę kierowcy.

Naszym głównym udziałowcem jest holenderska spółka SHV Energy. SHV Energy jest światowym liderem rynku LPG. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania energetyczne dla kilkudziesięciu milionów ludzi w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

gaspol_rozlewnia

Monika Rusinek

Koordynator ds. Autogazu

 • Najwyższa jakość

  Zapewniamy bezpieczny, wysokiej i stabilnej jakości gaz, który jest badany w naszych akredytowanych laboratoriach badawczych, podlegający wielostopniowej kontroli w procesie dystrybucji. Każdą partię produktu potwierdzamy świadectwem jakości gazu zgodnie z Polską Normą PN-EN 589.
 • Punktualność

  Wiemy jak ważna jest pewność zaopatrzenia w niezbędne paliwo - dostawy realizujemy, zgodnie ze złożonym zamówieniem w uzgodnionym  terminie. Oferujemy również płynność dostaw bez konieczności zaangażowania pracownika stacji – szczegółowa i indywidualna oferta ustalana jest z przedstawicielem firmy w zależności od oczekiwań klienta.
 • Sieć dystrybucyjna na terenie całej Polski

  Jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zamówienia i dotrzeć do każdego miejsca w kraju. Realizujemy  zamówienie maksymalnie  w ciągu 48 godzin – dostawy odbywają się  7 dni w tygodniu. 
 • Obsługa klienta

  Dedykowany opiekun klienta przyjmie i zrealizuje zamówienie LPG zgodnie z ustalonymi szczegółami.
 • Doświadczenie

  Mamy doświadczenie w obsłudze największych sieci stacji paliw w Polsce, hipermarketów, lokalnych i ogólnokrajowych  hurtowni paliw płynnych

Zamów gaz do stacji

W przypadku chęci zamówienia gazu lub uzyskania informacji na temat gazu płynnego LPG prosimy o kontakt. 

Oferujemy

 • Atrakcyjne ceny, które ustalane są indywidualnie przed każdą dostawą lub w oparciu o uzgodnioną formułę cenową.
 • Czternastodniowy termin płatności liczony od daty dostawy (po okresie próbnym).
 • Tradycyjną fakturę lub e-fakturę, która jest wysyłana do klienta w wersji elektronicznej lub pobierana ze strony internetowej przez klienta.
 • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia dostaw przy minimum formalności. 

Wypełnij formularz

Doradca skontaktuje się z Tobą

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Certyfikacja

Certyfikowany dostawca

 • Certyfikat ISO 9001

  potwierdza, że GASPOL prowadzi działalność zgodnie z przepisami prawa, według ustalonych reguł i procedur oraz nieustannie doskonali swoje procesy i zasoby.
 • System OHSAS 18001

  potwierdza, że zarówno produkty jak i procesy w GASPOL S.A. są bezpieczne – oznacza to m.in. że Spółka tak zarządza czynnikami ryzyka związanymi z jej produktami i procesami, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • System zarządzania ciągłością działania ISO 22301

   w GASPOLU potwierdza że klienci mają pewność, że dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów.