Autogaz z GASPOLU. Dostawa LPG do stacji paliw

Autogaz z GASPOLU

Dostawa LPG do stacji paliw

Prowadzisz biznes, który opiera się na sprzedaży paliw i potrzebujesz gwarancji dostaw gazu płynnego (LPG)? Zapraszamy do współpracy z GASPOLEM. Dostarczamy autogaz do stacji paliw na terenie całej Polski.

Pewne dostawy i wysoka jakość LPG potwierdzona certyfikatami

Dostarczamy LPG / autogaz do największych sieci paliwowych w kraju, hipermarketów oraz  indywidualnych stacji paliw. 

Niezależnie od zmian wynikających z wprowadzenia 12 pakietu sankcji, zapewniamy ciągłość dostaw, dbając o stabilność naszych usług dla naszych klientów. 

Skontaktuj się z doradcą 

Chcesz porozmawiać z naszym doradcą o szczegółach?

Zadzwoń 606 800 525 lub wyślij formularz. Przygotujemy dla Ciebie ofertę w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby. 

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Dostawy autogazu

Gwarancja dostaw

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, sześć rozlewni gazu płynnego i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG . Nasze terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie, zapewniają nam elastyczność i możliwość szybkiej realizacji dostawy do Klienta na terenie całego kraju. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną  flotą aut, które są wyposażone w zalegalizowane urządzenia pomiarowe, drukarkę oraz system GPS pozwalający na bieżąco kontrolować pojazd, ładunek oraz pracę kierowcy. 

Gaspol Rozlewnia
Dostawy gazu LPG realizujemy 7 dni w tygodniu w ciągu 48 h od momentu złożenia zamówienia.

Monika Rusinek

Koordynator ds. Autogazu

 • Najwyższa jakość

  Zapewniamy bezpieczny, wysokiej i stabilnej jakości gaz, który jest badany w naszych akredytowanych laboratoriach badawczych, podlegający wielostopniowej kontroli w procesie dystrybucji. Każdą partię produktu potwierdzamy świadectwem jakości gazu zgodnie z Polską Normą PN-EN 589.
 • Punktualność

  Wiemy jak ważna jest pewność zaopatrzenia w niezbędne paliwo - dostawy realizujemy, zgodnie ze złożonym zamówieniem w uzgodnionym  terminie. Oferujemy również płynność dostaw bez konieczności zaangażowania pracownika stacji – szczegółowa i indywidualna oferta ustalana jest z przedstawicielem firmy w zależności od oczekiwań klienta.
 • Sieć dystrybucyjna na terenie całej Polski

  Jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zamówienia i dotrzeć do każdego miejsca w kraju. Realizujemy  zamówienie maksymalnie  w ciągu 48 godzin – dostawy odbywają się  7 dni w tygodniu. 
 • Obsługa klienta

  Dedykowany opiekun klienta przyjmie i zrealizuje zamówienie LPG zgodnie z ustalonymi szczegółami.
 • Doświadczenie

  Mamy doświadczenie w obsłudze największych sieci stacji paliw w Polsce, hipermarketów, lokalnych i ogólnokrajowych  hurtowni paliw płynnych

Zamów gaz do stacji

W przypadku chęci zamówienia gazu lub uzyskania informacji na temat gazu płynnego LPG prosimy o kontakt. 

Certyfikacja

Certyfikowany dostawca

 • Certyfikat ISO 9001

  potwierdza, że GASPOL prowadzi działalność zgodnie z przepisami prawa, według ustalonych reguł i procedur oraz nieustannie doskonali swoje procesy i zasoby.
 • System OHSAS 18001

  potwierdza, że zarówno produkty jak i procesy w GASPOL S.A. są bezpieczne – oznacza to m.in. że Spółka tak zarządza czynnikami ryzyka związanymi z jej produktami i procesami, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • System zarządzania ciągłością działania ISO 22301

   w GASPOLU potwierdza że klienci mają pewność, że dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów.