Nowa odsłona Portalu Klienta SPRAWDŹ 🔍💻

gaz płynny LPG do ogrzewania hali, magazynu

Twoja firma nie ma dostępu do gazu ziemnego?

Sprawdź naszą ofertę.

Jeśli chcesz porozmawiać z naszym doradcą, zadzwoń! Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania.

Poznaj nasze produkty

Oferujemy rozwiązania do firm, gospodarstw rolnych, osiedli mieszkaniowych i instytucji publicznych.                                        Doradcy GASPOLU zaproponują rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i przygotują bezpłatną ofertę.

Kontakt

Chcesz poznać naszą ofertę?

 Aby porozmawiać z naszym doradcą klienta biznesowego, umów się na rozmowę. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

AgnieszkaSzostak

Agnieszka Szostak

Doradca klienta biznesowego

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu budowy instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym (LPG) do celów grzewczych i technologicznych. Obecnie współpracuje z firmami i jednostkami publicznymi, które planują modernizację starych kotłowni na paliwa stałe lub olej opałowy. Obsługuje również inwestorów, którzy realizują nowe inwestycje na obszarach bez dostępu do gazu ziemnego z sieci.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!