Przejdź do treści
gaz płynny LPG do ogrzewania hali, magazynu

LPG LNG dla firm

Twoja firma nie ma dostępu do gazu ziemnego? 

Sprawdź nasze rozwiązania dla firm, gospodarstw rolnych, osiedli mieszkaniowych i instytucji publicznych. Doradcy GASPOLU zaproponują rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i przygotują bezpłatną ofertę.

Chcesz poznać naszą ofertę? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń 606 800 400

Agnieszka Szostak

Agnieszka Szostak

Doradca klienta biznesowego

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu budowy instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym (LPG) do celów grzewczych i technologicznych. Obecnie współpracuje z firmami i jednostkami publicznymi, które planują modernizację starych kotłowni na paliwa stałe lub olej opałowy. Obsługuje również inwestorów, którzy realizują nowe inwestycje na obszarach bez dostępu do gazu ziemnego z sieci.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!