Przejdź do treści

Kariera

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozwijamy się dzięki naszym wynikom

Optymalizujemy naszą działalność biznesową i mamy oczy szeroko otwarte na nowe możliwości. Pracujemy jako jeden zespół dla osiągnięcia lepszych rezultatów, a także ograniczenia do minimum hierarchii i biurokracji. Nasi udziałowcy nie oczekują „nadmuchanych” wyników, lecz zrównoważonego wzrostu przychodów. Mają również świadomość ryzyka, jakie niosą ze sobą nowe przedsięwzięcia.

Inwestujemy w ludzi

Gwarantem sukcesu są nasi pracownicy. Inwestowanie w ludzi oznacza obdarzanie ich zaufaniem, powierzanie im odpowiedzialności, stymulowanie w nich kreatywności i własnej inicjatywy, zapewnianie szkoleń i warsztatów dopasowanych do indywidualnej ścieżki kariery oraz nagradzanie doskonałych wyników. Motywujemy pracowników, dając im dobry przykład i czerpiąc radość z pracy.

Szukamy tego, co niezwykłe

Interesuje nas to, co nietuzinkowe, ponieważ rzuca wyzwanie naszej inteligencji i wyzwala w nas ducha kreatywności. Na wszystkich poziomach zachęcamy naszych pracowników do poszukiwania tego, co niestandardowe, i oceny pod kątem przydatności dla naszego biznesu. To klucz do sukcesu. To, co niezwykłe, może okazać się właśnie tym, co wyróżni nas z tłumu.

Dbamy o zdrowe i bezpieczne środowisko pracy

Polityką GASPOLU jest prowadzenie działalności w taki sposób, aby chronić bezpieczeństwo pracowników oraz innych osób zaangażowanych w nasze działania. Firma aktywnie identyfikuje, kontroluje i minimalizuje ryzyko związane z prowadzoną działalnością. Życie i zdrowie pracowników to dla nas naczelna wartość, dlatego zdrowe i bezpieczne środowisko pracy jest fundamentem, na którym opiera się zaufanie naszych pracowników oraz ich zaangażowanie w realizację wspólnych celów.

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Praca w GASPOLU

Dołącz do nas!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Etap 1.

Przesłanie aplikacji zgodnie z wytycznymi w ogłoszeniu.

Etap 2.

Test online sprawdzający poziom kompetencji zawodowych kandydata.

Etap 3.

Rozmowa kwalifikacyjna

Co możesz zyskać dzięki pracy w GASPOLU?

Jako pracownik GASPOLU możesz liczyć na:

  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę i kompetencje, dzięki którym będziesz ekspertem w swojej dziedzinie
  • konkurencyjne wynagrodzenie na danym stanowisku, określane na podstawie doświadczenia i umiejętności
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w środowisku, w którym wzajemny szacunek i praca zespołowa są głównymi wartościami
  • możliwość podejmowania zadań, które będą dla Ciebie wyzwaniem i szansą na rozwój
  • zwiększenie odpowiedzialności i awans dla pracowników, których praca będzie się wyróżniać
  • stabilne warunki pracy

Chcesz z nami pracować?

Dowiedz się więcej i sprawdź aktualne oferty pracy na stronie poświęconej karierze w GASPOLU