Przejdź do treści
Punkt wymiany butli GASPOL

Gaz w butlach

Chcesz zostać dystrybutorem gazu w butlach GASPOLU?

Zobacz, jakie to proste

Dlaczego warto mieć w swojej ofercie butle gazowe?

Butle gazowe GASPOLU – idealne dla Twoich klientów

Dzięki szerokiemu zastosowaniu gaz w butlach należy do najpopularniejszych paliw na polskim rynku. Jest powszechnie stosowany zarówno w domach, jak i w firmach.


Zalety współpracy z GASPOLEM

Dlaczego warto wybrać GASPOL?

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce.

 • Realizujemy dostawy do kilkudziesięciu tysięcy firm w całej Polsce – mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych sieci handlowych i klientów wielooddziałowych, jak i małych przedsiębiorstw.
 • Oferujemy bezpieczny i oryginalny produkt, podlegający wielostopniowej kontroli w procesie produkcji.
 • Dysponujemy największą siecią dystrybucyjną w Polsce – jesteśmy w stanie elastycznie reagować na każde zamówienie i dotrzeć do każdego miejsca w kraju.
 • Zapewniamy doradztwo techniczne i profesjonalny serwis posprzedażowy.

Co wyróżnia GASPOL?

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, pięć rozlewni gazu i flotę specjalistycznych cystern do przewozu LPG i LNG. Terminale: morski w Gdańsku i kolejowe w Małaszewiczach oraz Sędziszowie zapewniają nam elastyczność w wyborze dostawców. Oferujemy wysokiej jakości produkty, dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Kilkuset autoryzowanych dostawców każdego dnia dostarcza gaz zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwa i procesów zarządzania w GASPOLU potwierdzają prestiżowe międzynarodowe certyfikaty w zakresie zgodności z normami: ISO 9001:2015 Zarządzanie jakością, BS OHSAS 18001:2007 Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301:2012 Zarządzanie ciągłością działania.

Do naszych Klientów trafiają produkty spełniające najwyższe wymagania, zgodne z Polską Normą PN-EN 589:2009 oraz PN-C-96008:98.

Dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta i naszych produktów to dla nas kluczowe wartości od początków naszej działalności, czyli już od ponad 25 lat.

Atutem GASPOL jest doświadczenie w obsłudze największych odbiorców gazu w butlach i dużych sieci posiadających swe lokalizacje na terenie całego kraju. Dostawy realizujemy na koszt GASPOLU według ustalonego z Klientem harmonogramu lub po zamówieniu telefonicznym, bądź mailowym z uzgodnionym terminem realizacji dostawy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godz. 20:00. W wielu miejscach na terenie kraju dostawy realizowane są również w soboty.

Klienci korzystający z naszych dostaw nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z zakupem butli.

Odpowiedni zapas butli potrzebnych do zapewnienia ciągłości pracy urządzeń, GASPOL powierza odbiorcy na podstawie umowy użyczenia – bez dodatkowych opłat. Każda lokalizacja wyposażona zostaje nieodpłatnie na czas trwania umowy w odpowiednią ilość kontenerów do magazynowania butli z gazem wraz z gaśnicami oraz instrukcjami PPOŻ i BHP.

GASPOL przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa swoich produktów i ponosi odpowiedzialność za konserwację oraz renowację swoich butli, a także związane z tym koszty. Bezpieczeństwo stosowania zapewniają:

 • napełnianie butli na najnowszych liniach technologicznych wyposażonych w elektroniczne urządzenia kontrolujące szczelność butli i zaworu
 • badanie poziomu napełnienia butli promieniami gamma
 • plomba z folii termokurczliwej na zaworze gwarantująca, że butla została napełniona w rozlewniach GASPOLU i przeszła pozytywnie wszelkie kontrole jakościowe.
 • nowoczesne technologie w naszych terminalach przeładunkowych i rozlewniach gazu płynnego

Sposób fakturowania i obiegu dokumentów dostosowujemy do Państwa potrzeb. Możemy zastosować fakturowanie:

 • Zbiorcze – fakturę wystawiamy raz w miesiącu za łączne zakupy w danym okresie.
 • Do każdej dostawy gazu w butlach.

Terminy płatności ustalamy wspólnie z Klientem.

Oferujemy możliwość wystawienia faktury bezpośrednio przy dostawie, otrzymania faktury w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną.

Jakie butle do odsprzedaży?

Oferowane produkty

Aby dostosować się do różnych potrzeb naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów. Znajdują się w niej butle z gazem propan i propan-butan, spełniające wszelkie wymogi Polskich Norm. W punktach sprzedaży szczególnie polecamy:


Butla propan-butan 11kg

 • Wydajne i bezpieczne źródło zasilania urządzeń do gotowania
 • Korzysta z niej ponad 30 proc. polskich gospodarstw domowych i wiele firm
 • Mobilne źródło propanu do ogrzewania lub procesów technologicznych
 • Do stosowania również w temperaturach poniżej 0°C

Butla propan 10 kg

Propan

Skontaktuj się z GASPOLEM

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Znajdź najbliższego doradcę handlowego