gaspol_hero

Zapewnij mieszkańcom pewne i bezpieczne źródło ogrzewania
Wybierz do swoich inwestycji instalację na gaz płynny

Instalacja gazowa zasilana LPG - rozwiązanie dla deweloperów mieszkaniowych

Jesteś deweloperem, który buduje domy jednorodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej albo budynki wielorodzinne i masz kłopoty z podłączeniem swoich inwestycji do sieci gazu ziemnego?

Mamy dla Ciebie bezobsługowe i czyste rozwiązanie w postaci instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG). Dzięki instalacji LPG działki bez dostępu do gazu ziemnego nie są problemem, a wręcz mogą być świetną inwestycją.

Skontaktuj się z doradcą

Chcesz poznać naszą ofertę?

Nasz doradca chętnie porozmawia z Tobą o szczegółach. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Hang on! We're just checking that your information gets through to us

Poznaj nasze rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego

Budujemy instalacje zbiornikowe zasilane gazem płynnym na terenie całej Polski. Mamy w swojej ofercie zbiorniki naziemne i podziemne o pojemnościach 2700, 4850 i 6400 litrów. W budynkach mieszkalnych nasze instalacje często służa nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale również do przygotowania ciepłej wody użytkowej i zasilania kuchenek gazowych. 

Inwestorom z branży mieszkaniowej oferujemy kilka rozwiązań


zbiornik naziemny na gaz płynny LPG
Instalacje przydomowe ze zbiornikiem naziemnym lub podziemnym
gaspol_sieci_gazowe
Instalacje wielolicznikowe, tzw. sieci gazowe LPG dla osiedli domów jedno lub wielorodzinnych
gaspol_kotlownia
Instalacje dla budynków wielorodzinnych z kotłownią centralną (w tym kotłownią kontenerową)

Co rekomendujemy deweloperom?

Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym dla swojego osiedla. To komfortowy i tańszy sposób ogrzewania gazem płynnym. Jeden zbiornik lub park zbiornikowy jest wykorzystywany jednocześnie przez wielu odbiorców. Każdy z domów lub lokali wyposażony jest we własne urządzenie pomiarowe, dlatego odbiorcy rozliczają się bezpośrednio z dostawcą za indywidualnie zużyty gaz. W zależności od Twoich preferencji, instalacja może być w formie zbiorników naziemnych lub podziemnych. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę i harmonogram inwestycji, dostosowany do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez proces inwestycyjny, tak aby był dla Ciebie satysfakcjonujący i nie wymagał dużego zaangażowania!

sieci_gazowe_osiedle
Osiedle domów jednorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników podziemnych. Każdy z domów wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.
sieci_gazowe_osiedle_bloki
Osiedle budynków wielorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników naziemnych. Każdy lokal wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.

Dlaczego warto zainwestować w instalację LPG?

Korzyści dla Ciebie i mieszkańców Twojego osiedla

Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania na energię danego budynku lub osiedla. Współpraca z GASPOLEM w zakresie dostaw gazu płynnego niesie szereg korzyści dla inwestora oraz mieszkańców.

GASPOL to lider rynku gazu płynnego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponujemy własną flotą cystern do transportu LPG oraz zapleczem logistycznym. Dywersyfikujemy źródła dostaw gazu dzięki 3 własnym terminalom przeładunkowym (w tym terminal morski w Gdańsku) i 5 rozlewniom gazu płynnego. Harmonogram dostaw gazu uzgadniamy indywidualnie z klientem w oparciu o jego zapotrzebowanie na gaz i specyfikę działalności. 

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję stałej ceny gazu nawet do 3 lat.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny jest całkowicie bezobsługowa dzięki zastosowaniu telemetrii - zdalnego monitoringu zużycia gazu. Każdy dom lub mieszkanie jest wyposażone w gazomierz ze zdalnym odczytem. Pozwala to na monitorowanie przez GASPOL zużycia gazu i poziomu napełnienia zbiorników. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą się martwić o dostawy gazu, bo to GASPOL czuwa nad koniecznością uzupełnienia zbiorników. Instalacja jest gotowa do użytkowania w każdej chwili, więc w każdym lokalu można włączyć ogrzewanie o dowolnej porze roku, niezależnie od pozostałych mieszkańców, i indywidualnie regulować temperaturę w pomieszczeniach.

Każdy dom lub mieszkanie są wyposażone w odrębny gazomierz ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu rozwiązaniu GASPOL wystawia co miesiąc fakturę za rzeczywiste zużycie gazu oddzielnie dla każdego lokalu i rozlicza się bezpośrednio z mieszkańcami. Cena gazu jest stała - GASPOL gwarantuje cenę rozliczeniową dla odbiorcy na z góry ustalony okres. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.

Sieć LPG daje możliwość inwestowania w lokalizacjach bez dostępu do sieci gazu ziemnego i w związku z tym pozyskiwania tańszych gruntów. Budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być realizowana w etapach - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora. Organizacja i formalnoprawna realizacja inwestycji sieciowej pozostaje po stronie GASPOLU. Instalacja LPG może być rozwiązaniem przejściowym do czasu podłączenia gazu ziemnego z sieci. Infrastruktura grzewcza, w tym kocioł gazowy, jest przystosowana do odbioru gazu ziemnego, co redukuje koszty inwestycyjne. Finalni odbiorcy gazu regulują płatności miesięcznie, dzięki czemu nie ma jednorazowego dużego wydatku na zakup paliwa.

gaspol_budownictwo

Proces inwestycyjny krok po kroku

Jak przebiega proces inwestycyjny?

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdy etapie GASPOL zapewnia wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Określenie potrzeb inwestycyjnych

  • Koncepcja inwestycyjna - rozmieszczenie sieci gazowej i zestawienie kosztów

  • Podpisanie umowy: GASPOL – inwestor główny

  • Projektowanie i uzyskanie koniecznych pozwoleń

  • Budowa sieci gazowej LPG

  • Dostawa gazu i uruchomienie instalacji

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400

Zadzwoń

poniedziałek - sobota 7:00 - 18:00 / niedziela handlowa 8:00 - 14:00