Przejdź do treści
gaspol_hero

Zapewnij mieszkańcom pewne i bezpieczne źródło ogrzewania

Wybierz instalację na gaz płynny

Instalacja gazowa zasilana LPG

Instalacja gazowa zasilana LPG - rozwiązanie dla deweloperów mieszkaniowych

Jesteś deweloperem, który buduje domy jednorodzinne, domy w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej albo budynki wielorodzinne i masz kłopoty z podłączeniem swoich inwestycji do sieci gazu ziemnego?

Mamy dla Ciebie bezobsługowe i czyste rozwiązanie w postaci instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG). Dzięki instalacji LPG działki bez dostępu do gazu ziemnego nie są problemem, a wręcz mogą być świetną inwestycją.

Skontaktuj się z doradcą

Chcesz poznać naszą ofertę?

Nasz doradca chętnie porozmawia z Tobą o szczegółach. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Poznaj nasze rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego

Budujemy instalacje zbiornikowe zasilane gazem płynnym na terenie całej Polski. Mamy w swojej ofercie zbiorniki naziemne i podziemne o pojemnościach 2700, 4850 i 6400 litrów. W budynkach mieszkalnych nasze instalacje często służa nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, ale również do przygotowania ciepłej wody użytkowej i zasilania kuchenek gazowych. 

Inwestorom z branży mieszkaniowej oferujemy kilka rozwiązań.


zbiornik naziemny na gaz płynny LPG
Instalacje przydomowe ze zbiornikiem naziemnym lub podziemnym
gaspol_sieci_gazowe
Instalacje wielolicznikowe, tzw. sieci gazowe LPG dla osiedli domów jedno lub wielorodzinnych
gaspol_kotlownia
Instalacje dla budynków wielorodzinnych z kotłownią centralną (w tym kotłownią kontenerową)

Co rekomendujemy deweloperom?

Wybierz wielolicznikową instalację zasilaną gazem płynnym dla swojego osiedla tzw. sieć gazowa LPG to komfortowy i tańszy sposób ogrzewania gazem płynnym. Jeden zbiornik lub park zbiornikowy jest wykorzystywany jednocześnie przez wielu odbiorców. Każdy z domów lub lokali wyposażony jest we własne urządzenie pomiarowe, dlatego odbiorcy rozliczają się bezpośrednio z dostawcą za indywidualnie zużyty gaz. W zależności od Twoich preferencji, instalacja może być w formie zbiorników naziemnych lub podziemnych. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę i harmonogram inwestycji, dostosowany do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy Cię przez proces inwestycyjny, tak aby był dla Ciebie satysfakcjonujący i nie wymagał dużego zaangażowania!

sieci_gazowe_osiedle
Osiedle domów jednorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników podziemnych. Każdy z domów wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.
sieci_gazowe_osiedle_bloki
Osiedle budynków wielorodzinnych podłączone do sieci gazowej LPG, zasilanej z parku zbiorników naziemnych. Każdy lokal wyposażony jest we własny licznik zużycia gazu ze zdalnym odczytem.

Dlaczego warto zainwestować w instalację LPG?

Korzyści dla Ciebie i mieszkańców Twojego osiedla

Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania na energię danego budynku lub osiedla. Współpraca z GASPOLEM w zakresie dostaw gazu płynnego niesie szereg korzyści dla inwestora oraz mieszkańców.

GASPOL to lider rynku gazu płynnego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponujemy własną flotą cystern do transportu LPG oraz zapleczem logistycznym. Dywersyfikujemy źródła dostaw gazu dzięki 3 własnym terminalom przeładunkowym (w tym terminal morski w Gdańsku) i 5 rozlewniom gazu płynnego. Harmonogram dostaw gazu uzgadniamy indywidualnie z klientem w oparciu o jego zapotrzebowanie na gaz i specyfikę działalności. 

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję stabilnej ceny gazu.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny jest całkowicie bezobsługowa dzięki zastosowaniu telemetrii - zdalnego monitoringu zużycia gazu. Każdy dom lub mieszkanie jest wyposażone w gazomierz ze zdalnym odczytem. Pozwala to na monitorowanie przez GASPOL zużycia gazu i poziomu napełnienia zbiorników. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą się martwić o dostawy gazu, bo to GASPOL czuwa nad koniecznością uzupełnienia zbiorników. Instalacja jest gotowa do użytkowania w każdej chwili, więc w każdym lokalu można włączyć ogrzewanie o dowolnej porze roku, niezależnie od pozostałych mieszkańców, i indywidualnie regulować temperaturę w pomieszczeniach.

Każdy dom lub mieszkanie są wyposażone w odrębny gazomierz ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu rozwiązaniu GASPOL wystawia co miesiąc fakturę za rzeczywiste zużycie gazu oddzielnie dla każdego lokalu i rozlicza się bezpośrednio z mieszkańcami. Cena gazu jest stała - GASPOL gwarantuje cenę rozliczeniową dla odbiorcy na z góry ustalony okres. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.

Sieć LPG daje możliwość inwestowania w lokalizacjach bez dostępu do sieci gazu ziemnego i w związku z tym pozyskiwania tańszych gruntów. Budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być realizowana w etapach - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora. Organizacja i formalnoprawna realizacja inwestycji sieciowej pozostaje po stronie GASPOLU. Instalacja LPG może być rozwiązaniem przejściowym do czasu podłączenia gazu ziemnego z sieci. Infrastruktura grzewcza, w tym kocioł gazowy, jest przystosowana do odbioru gazu ziemnego, co redukuje koszty inwestycyjne. Finalni odbiorcy gazu regulują płatności miesięcznie, dzięki czemu nie ma jednorazowego dużego wydatku na zakup paliwa.

gaspol_budownictwo

Proces inwestycyjny krok po kroku

Jak przebiega proces inwestycyjny?

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdym etapie GASPOL zapewnia wsparcie doświadczonych specjalistów.

  • Określenie potrzeb inwestycyjnych

  • Koncepcja inwestycyjna - rozmieszczenie sieci gazowej i zestawienie kosztów

  • Podpisanie umowy: GASPOL – inwestor główny

  • Projektowanie i uzyskanie koniecznych pozwoleń

  • Budowa sieci gazowej LPG

  • Dostawa gazu i uruchomienie instalacji

Relacja z budowy wielolicznikowej instalacji LPG 

Instalator
Decydując się na instalację wielolicznikową LPG zyskaliśmy komfort użytkowników, korzyści finansowe i dużo więcej przestrzeni
DAWID JARZYŃSKI  — inwestor

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400 

Zadzwoń

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00