Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia⭐️ 🎄 Zaplanuj zamówienie gazu już teraz! Wejdź na Portal Klienta lub zadzwoń do nas.

Nagradzamy finansowo Partnerów za polecanie klientów

Nawet 5000zł za polecenie klienta dla GASPOLU

Jako architekt, projektant czy wykonawca instalacji gazowych masz okazję polecić GASPOL jako doświadczonego i pewnego dostawcę gazu płynnego. Jeżeli inwestycja u poleconego klienta zostanie zrealizowana, otrzymasz prowizję. Wysokość prowizji zależy od wielkości inwestycji i rodzaju instalacji.

Jak otrzymać prowizję za polecenie klienta?

  • Poleć klienta zainteresowanego instalacją zbiornikową na gaz płynny lub LNG

    Polecenie klienta

  • Polecony klient podpisuje umowę z Gaspolem na wykonanie instalacji i dostawy gazu

    Podpisanie umowy 

  • Po pierwszej dostawie do poleconego klienta polecający otrzymuje prowizje

    Otrzymanie prowizji

Skontaktuj się z nami 

Zostań naszym Partnerem!

Jesteś zainteresowany współpracą?  Porozmawiajmy o szczegółach. Zadzwoń: 502 731 668 lub zgłoś się do nas za pośrednictwem poniższego formularza.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!