Przejdź do treści

Gaz w butlach FLT

Gaz w butlach GASPOL

Najlepsze rozwiązanie do napędu wózków widłowych

Butle do wózków widłowych

Gaz płynny jako paliwo do wózków widłowych przewyższa zalety oleju napędowego i elektryczności.

Takie problemy jak ograniczona żywotność akumulatora i czas stracony na ładowanie zostają wyeliminowane, ponieważ silniki zasilane gazem płynnym mogą pracować przez całą dobę niezależnie od dostępu do dodatkowego zasilania, wilgotności czy temperatury. Wózki widłowe napędzane LPG zapewniają:

 • odpowiedni udźwig
 • możliwość poruszania się po nierównym podłożu
 • czystość
 • niski poziom drgań
 • ciche działanie
 • komfort obsługi przez pracowników
 • zgodność z normami BHP

Oferta GASPOLU

Dlaczego warto wybrać GASPOL?

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce.

 • Realizujemy dostawy do kilkudziesięciu tysięcy firm w całej Polsce – mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych sieci handlowych i klientów wielooddziałowych, jak i małych przedsiębiorstw.
 • Oferujemy bezpieczny i oryginalny produkt, podlegający wielostopniowej kontroli w procesie produkcji.
 • Dysponujemy największą siecią dystrybucyjną w Polsce – jesteśmy w stanie elastycznie reagować na każde zamówienie i dotrzeć do każdego miejsca w kraju.
 • Zapewniamy doradztwo techniczne i profesjonalny serwis posprzedażowy.

Co wyróżnia GASPOL?

Oferowany przez GASPOL gaz w butlach do wózków widłowych to gwarancja wysokiej jakości produktu, najlepszych standardów obsługi klienta i terminowości dostaw. Nasze specjalne 11-kilogramowe butle do wózków widłowych z zaworem syfonowym do poboru fazy płynnej napełniamy gazem propan-butan o starannie dobranym składzie mieszanki, zgodnym z wymogami Polskiej Normy PN-EN 589.

Najwyższą jakość produktów, bezpieczeństwa i procesów zarządzania w GASPOLU potwierdzają prestiżowe międzynarodowe certyfikaty w zakresie zgodności z normami: ISO 9001:2015 Zarządzanie jakością, BS OHSAS 18001:2007 Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301:2012 Zarządzanie ciągłością działania.

Do naszych Klientów trafiają produkty spełniające najwyższe wymagania, zgodne z Polską Normą PN-EN 589:2009 oraz PN-C-96008:98.

Dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta i naszych produktów to dla nas kluczowe wartości od początków naszej działalności, czyli już od ponad 25 lat.

Atutem GASPOL jest doświadczenie w obsłudze największych odbiorców gazu w butlach i dużych sieci posiadających swe lokalizacje na terenie całego kraju. Dostawy realizujemy na koszt GASPOLU według ustalonego z Klientem harmonogramu lub po zamówieniu telefonicznym, bądź mailowym z uzgodnionym terminem realizacji dostawy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godz. 20:00. W wielu miejscach na terenie kraju dostawy realizowane są również w soboty.

Klienci korzystający z naszych dostaw nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z zakupem butli.

Odpowiedni zapas butli potrzebnych do zapewnienia ciągłości pracy urządzeń, GASPOL powierza odbiorcy na podstawie umowy użyczenia – bez dodatkowych opłat. Każda lokalizacja wyposażona zostaje nieodpłatnie na czas trwania umowy w odpowiednią ilość kontenerów do magazynowania butli z gazem wraz z gaśnicami oraz instrukcjami PPOŻ i BHP.

GASPOL przykłada szczególną wagę do bezpieczeństwa swoich produktów i ponosi odpowiedzialność za konserwację oraz renowację swoich butli, a także związane z tym koszty. Bezpieczeństwo stosowania zapewniają:

 • napełnianie butli na najnowszych liniach technologicznych wyposażonych w elektroniczne urządzenia kontrolujące szczelność butli i zaworu
 • badanie poziomu napełnienia butli promieniami gamma
 • plomba z folii termokurczliwej na zaworze gwarantująca, że butla została napełniona w rozlewniach GASPOLU i przeszła pozytywnie wszelkie kontrole jakościowe.
 • nowoczesne technologie w naszych terminalach przeładunkowych i rozlewniach gazu płynnego

Sposób fakturowania i obiegu dokumentów dostosowujemy do Państwa potrzeb. Możemy zastosować fakturowanie:

 • Zbiorcze – fakturę wystawiamy raz w miesiącu za łączne zakupy w danym okresie.
 • Do każdej dostawy gazu w butlach.

Terminy płatności ustalamy wspólnie z Klientem.

Oferujemy możliwość wystawienia faktury bezpośrednio przy dostawie, otrzymania faktury w formie elektronicznej lub pocztą tradycyjną.

Oszczędzaj swój czas z butlami gazowymi

wózek widłowy

Takie problemy, jak ograniczona żywotność akumulatora i czas stracony na ładowanie zostają wyeliminowane, ponieważ silniki zasilane gazem płynnym mogą pracować przez całą dobę niezależnie od dostępu do dodatkowego zasilania, wilgotności, czy temperatury.

“Wybraliśmy GASPOL ze względu na wysoką jakość gazu. Dostawy są realizowane terminowo. To niezawodny dostawca. Współpracujemy z GASPOLEM już jedenaście lat.”

Sebastian Mikołajczak

Kierownik Utrzymania Ruchu DHL

Butla GASPOL FLT 11kg

GASPOL FLT

Butla o pojemności 11 kg została zaprojektowana specjalnie do zasilania wózków widłowych.

Butla  jest wyposażona jest w specjalny zawór syfonowy umożliwiający wykorzystanie całego ładunku gazu w butli i niezakłóconą pracę wózka.

Nasze butle do wózków widłowych napełniamy gazem propan-butan o starannie dobranym składzie mieszanki, zgodnym z wymogami Polskiej Normy PN-EN 589, zwanej potocznie „autogazową”.

Butla gazowa 11kg propan FLT

Butla do wózków widłowych propan-butan 11kg

Propan-Butan

Skontaktuj się z GASPOLEM

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Znajdź najbliższego doradcę handlowego