Dlaczego warto wybrać butle GASPOL dla swojej Firmy?

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce. Działamy na rynku od ponad 30 lat.

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, sześć rozlewni gazu i flotę specjalistycznych pojazdów do przewozu LPG i LNG. Działamy na terenie całej Polski. Dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Kilkuset dostawców co dzień dostarcza gaz zgodnie z potrzebami Klientów, zapewniając stałe zaopatrzenie w niezbędne produkty. Oferujemy wysokiej jakości produkty oraz obsługę na najwyższym światowym poziomie, potwierdzonym międzynarodowymi certyfikatami jakości, z której korzysta kilka tysięcy firm.

Zamów rozmowę z doradcą

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!