Działalność operacyjna GASPOL S.A. w czasie stanu epidemii COVID-19 / Szczegółowe informacje

Dlaczego warto wybrać butle GASPOL dla swojej Firmy?

Jesteśmy liderem rynku gazu płynnego w Polsce. Działamy na rynku od ponad 25 lat.

Posiadamy własną, nowoczesną infrastrukturę: trzy terminale przeładunkowe, sześć rozlewni gazu i flotę specjalistycznych pojazdów do przewozu LPG i LNG. Działamy na terenie całej Polski. Dysponujemy rozbudowaną siecią dilerów, baz dystrybucyjnych i ponad 20 tysiącami punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Kilkuset dostawców co dzień dostarcza gaz zgodnie z potrzebami Klientów, zapewniając stałe zaopatrzenie w niezbędne produkty. Oferujemy wysokiej jakości produkty oraz obsługę na najwyższym światowym poziomie, potwierdzonym międzynarodowymi certyfikatami jakości, z której korzysta kilka tysięcy firm.

Zamów rozmowę z doradcą

Zgoda jest wymagana.

Zgoda na administrowanie danymi osobowymi

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gaspol S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Jana Pawła 80. Pana/Pani dane osobowe zbierane są w celu kontaktu z doradcą. Ma Pan/Pani prawo dostępu do danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do przedstawienia informacji zwrotnej. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Zgoda na kontakt doradcy jest wymagana.

Zgoda na kontakt doradcy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci numeru telefonu przez Gaspol S.A., z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła 80, w celu kontaktu z doradcą. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednakże konieczne do przedstawienia informacji zwrotnej. Wyrażona zgoda jest możliwa do wycofania w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem).

* - pola obowiązkowe

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.