Gazy do aerozoli
Doradztwo, produkcja, dostawa

Skontaktuj się z doradcą +48 502 283 847

Gaz pędny do aerozoli

Sprawdź zastosowanie w swojej firmie

GASPOL oferuje bezwonne gazy (propan, izobutan, n-butan) oraz ich mieszaniny, które są wykorzystywane między innymi do produkcji aerozoli, opakowań, pian montażowych, pianek poliuretanowych, farb, lakierów i opakowań do żywności.


Nasza oferta

Sprawdź ofertę GASPOLU

Posiadamy własną stację odsiarczania gazów w Małaszewiczach i przygotowujemy mieszanki gazowe według specyfikacji klienta oraz doradzamy w ich doborze. O wysoką jakość produktu troszczą się pracownicy naszego laboratorium, którzy badają zamówioną mieszaninę na każdym etapie produkcji. Dostawy realizujemy na terenie całej Polski oraz eksportujemy gazy odsiarczone  na rynki europejskie.

Przygotowujemy mieszanki gazowe o odpowiednim ciśnieniu zgodne ze specyfikacją klienta a także doradzamy w doborze odpowiedniej mieszaniny.

Jakość mieszanin oferowanych przez GASPOL jest każdorazowo potwierdzona certyfikatem.
Zapewniamy dostawy do lokalizacji klienta, dedykowanymi cysternami do przewożenia wrażliwych na czystość transportu, gazów odsiarczonych lub odbiór bezpośredni własnym transportem.
Budujemy instalacje jedno- i wielozbiornikowe ze zbiornikami naziemnymi oraz podziemnymi, które są magazynem dla gazu pędnego do aerozoli.

Specyfikacja mieszanin

Gwarancja jakości mieszanin

Dzięki własnej, nowoczesnej stacji odsiarczania, gazy bezwonne oraz ich mieszaniny przygotowujemy według potrzeb naszych klientów. Uwzględniamy między innymi takie parametry jak:

 • czystość gazu,
 • skład mieszaniny,
 • prężność,
 • zawartość siarki,
 • zawartość olefin,
 • zawartość wody,
 • zawartość innych składników wpływających na produkt.

Branże z którymi współpracujemy

Nasi klienci

Nasze produkty dostarczamy do największych producentów w branży:

 • kosmetycznej,
 • budowlanej,
 • motoryzacyjnej,
 • farmaceutycznej.
artist hand drawing graffiti with the aerosole spray paint on the wall

Kontakt

Skontaktuj się z doradcą

Poproś o bezpłatną wycenę

Wypełnij formularz

Doradca skontaktuje się z Tobą 

Jurata Cibulskas

Koordynator Rozwoju Biznesu

+48 502 283 847

jurata.cibulskas@gaspol.pl

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!