LPG dla gospodarstw rolnych 

Instalacja zbiornikowa zasilana LPG - wydajne źródło energii dla Twojego gospodarstwa

Prowadzisz gospodarstwo rolne i potrzebujesz pewnego i wydajnego źródła energii? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG).

Gaz płynny do ogrzewania i technologii

Gaz płynny wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie nie dociera gaz ziemny lub gdy opłaty za jego przesył są za wysokie (np. przy sezonowej produkcji).LPG jest uniwersalnym i bezobsługowym paliwem, które dzięki wysokiej wartości opałowej doskonale sprawdza się w ogrzewaniu domów, budynków inwentarskich, hal magazynowych, pieczarkarni, szklarni, zasilania suszarni stacjonarnych i mobilnych, podgrzewania wody czy zasilania kuchni.

Skontaktuj się z doradcą

Chcesz poznać naszą ofertę?

Aby porozmawiać z naszym doradcą klienta biznesowego, umów się na rozmowę. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

Agnieszka Szostak

Agnieszka Szostak

Doradca klienta biznesowego 

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu budowy instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym (LPG) do celów grzewczych i technologicznych. Obecnie współpracuje z firmami i jednostkami publicznymi, które planują modernizację starych kotłowni na paliwa stałe lub olej opałowy. Obsługuje również inwestorów, którzy realizują nowe inwestycje na obszarach bez dostępu do gazu ziemnego z

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Co oferujemy rolnikom?

Oferta dla rolników

Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie budowy instalacji i dostaw gazu na terenie całej Polski, od wykonania projektu, montażu instalacji, aż po serwis. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualnie skalkulowaną wycenę i harmonogram inwestycji. Poprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny tak, aby ograniczyć Twoje zaangażowanie do minimum.

Standardowo wykonujemy instalacje zbiornikowe zasilane ze zbiorników naziemnych lub podziemnych o pojemnościach 2700, 4850 i 6400 litrów. Dodatkowo, dla właścicieli suszarni  mobilnych mamy ofertę specjalną - zbiornik na ramie, którego montaż zajmuje zaledwie 2 tygodnie.

Instalacja na gaz płynny z parkiem zbiorników naziemnych do zasilania stacjonarnej suszarni zboża
Instalacja ze zbiornikiem na ramie do zasilania suszarni mobilnej marki DRZEWICZ
Instalacja LPG zasilana z parku zbiorników naziemnych do ogrzewania budynków inwentarskich na fermie drobiu 
Rolnictwo
Przydomowa instalacja zbiornikowa na gaz płynny służy jednocześnie do ogrzewania pomieszczeń, przygotowania ciepłej wody użytkowej i zasilania kuchni gazowej

Dlaczego warto zainwestować w instalację LPG?

Korzyści dla gospodarstwa rolnego

Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania na energię oraz jej zastosowania w gospodarstwie. Współpraca z GASPOLEM w zakresie dostaw gazu płynnego niesie szereg korzyści dla właścicieli gospodarstwa i ich otoczenia.

GASPOL to lider rynku gazu płynnego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponujemy własną flotą cystern do transportu LPG oraz zapleczem logistycznym. Dywersyfikujemy źródła dostaw gazu dzięki 3 własnym terminalom przeładunkowym (w tym terminal morski w Gdańsku) i 5 rozlewniom gazu płynnego. Harmonogram dostaw gazu uzgadniamy indywidualnie z klientem w oparciu o jego zapotrzebowanie na gaz i specyfikę działalności. 
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję stałej ceny gazu nawet do 18 miesięcy.
Nasi klienci mają wybór, jak chcą się rozliczać za gaz – miesięcznie na podstawie faktycznego zużycia (tzw. telemetria) lub z góry za całą dostawę. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.
Instalacja jest całkowicie bezobsługowa. Nie wymaga angażowania dodatkowych osób do obsługi, jak np. przy instalacjach na paliwa stałe. Jeżeli klient wybierze opcję telemetryczną, to GASPOL zdalnie monitoruje za niego poziom napełnienia zbiornika i zawiadamia o konieczności dostawy gazu.
Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla hodowli zwierząt czy suszenia płodów rolnych.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.

Od początku współpracy z GASPOLEM klient ma swojego opiekuna, z którym pozostaje w stałym kontakcie w zakresie wszelkich spraw związanych ze współpracą. 

Instalacja krok po kroku

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdym etapie otrzymujesz wsparcie doświadczonych specjalistów z GASPOLU. W przypadku montażu zbiornika na ramie do zasilania suszarni mobilnej formalności są zredukowane do niezbędnego minimum a instalacja jest gotowa do użytkowania w zaledwie 2 tygodnie od podpisania umowy 

 • Podpisanie umowy

  Spotkanie z doradcą

  spotkanie z doradcami
 • Około 2 miesiące

  Uzyskanie pozwolenia na budowę

  Wegiel_PlanBudowy
 • 2-5 dni

  Prace budowlane

  prace budowlane, wykopy pod przyłącze gazu płynnego LPG
 • 1 dzień

  Montaż instalacji

  montaż zbiornika podziemnego na gaz płynny LPG
 • Dostawa gazu

Opinie naszych klientów

Zbiornik na ramie - instalacja do suszarni gotowa w 2 tygodnie!
Instalacja na gaz płynny do zasilania suszarni zboża

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 

606 800 400 

Zadzwoń

poniedziałek - piątek 8-16