Przejdź do treści

Zapewnij komfort sobie i swoim gościom

Wybierz gaz płynny

Instalacja zbiornikowa zasilana LPG - uniwersalne źródło energii dla Twojego biznesu 

Prowadzisz hotel, pensjonat, dom weselny lub restaurację i potrzebujesz czystego i bezobsługowego źródła energii? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG).

Gaz płynny wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie nie dociera gaz ziemny z sieci. Doskonale sprawdza się w obiektach nowo budowanych i tych, które wymagają modernizacji przestarzałych systemów grzewczych.

Skontaktuj się z doradcą

Chcesz poznać naszą ofertę?

Aby porozmawiać z naszym doradcą klienta biznesowego, umów się na rozmowę. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

Agnieszka Szostak

Agnieszka Szostak 

Doradca klienta biznesowego

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu budowy instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym (LPG) do celów grzewczych i technologicznych. Obecnie współpracuje z firmami i jednostkami publicznymi, które planują modernizację starych kotłowni na paliwa stałe lub olej opałowy. Obsługuje również inwestorów, którzy realizują nowe inwestycje na obszarach bez dostępu do gazu ziemnego z sieci.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Zastosowania LPG w branży HoReCa

Ogrzewanie pomieszczeń i zasilanie urządzeń klimatyzujących

Instalacja zbiornikowa zasilana gazem płynnym ogrzeje pomieszczenia, a w okresie letnim może również służyć do zasilania urządzeń chłodzących. Dzięki montażowi urządzeń regulujących temperaturę, Twoi goście będą mogli indywidualnie ustawiać sobie temperaturę w pokojach.

Water-pump_16x16 Water-pump_32x32

Podgrzewanie wody użytkowej

Instalacja zasilana gazem płynnym jest doskonałym rozwiązaniem, aby zapewnić ciepłą wodę dla Twoich gości. Sprawdza się również do podgrzewania wody w basenach i ośrodkach spa.

Zasilanie kuchni restauracyjnych

Instalacja na gaz płynny jest wygodnym rozwiązaniem do zasilania kuchni. Nie trzeba pamiętać o wymianie butli gazowych, a potrawy są przyrządzane sprawnie i pod pełną kontrolą obsługi kuchni.

Co oferujemy dla branży HoReCa?

Zdecyduj się na instalację gazową LPG z GASPOLU. Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie budowy instalacji i dostaw gazu na terenie całej Polski, od wykonania projektu, montażu instalacji, aż po serwis. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualnie skalkulowaną wycenę i harmonogram inwestycji. Poprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny tak, aby ograniczyć Twoje zaangażowanie do minimum.

 Standardowo nasze instalacje są zasilane ze zbiorników o pojemności 2700, 4850 i 6400 litrów. W zależności od uwarunkowań terenu i zabudowy lub preferencji klienta montujemy zbiorniki naziemne lub podziemne.

 

Instalacja na gaz płynny ze zbiornikiem naziemnym do zasilania pensjonatu
Instalacja na gaz płynny ze zbiornikiem podziemnym - praktycznie niewidoczna dla gości

Dlaczego warto zainwestować w instalację LPG?

Korzyści dla Ciebie i Twoich gości

Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania na energię danego obiektu. Współpraca z GASPOLEM w zakresie dostaw gazu płynnego niesie szereg korzyści dla właścicieli obiektów hotelowo - gastronomicznych i ich gości. Ułatwia zarządzanie i podnosi komfort wypoczynku.

GASPOL to lider rynku gazu płynnego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponujemy własną flotą cystern do transportu LPG oraz zapleczem logistycznym. Dywersyfikujemy źródła dostaw gazu dzięki 3 własnym terminalom przeładunkowym (w tym terminal morski w Gdańsku) i 5 rozlewniom gazu płynnego. Harmonogram dostaw gazu uzgadniamy indywidualnie z klientem w oparciu o jego zapotrzebowanie na gaz i specyfikę działalności. 
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję stałej ceny gazu nawet do 18 miesięcy.
Nasi klienci mają wybór, jak chcą się rozliczać za gaz – miesięcznie na podstawie faktycznego zużycia (tzw. telemetria) lub z góry za całą dostawę. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.
Instalacja jest całkowicie bezobsługowa. Nie wymaga angażowania dodatkowych osób do obsługi, jak np. przy instalacjach na paliwa stałe. Jeżeli klient wybierze opcję telemetryczną, to GASPOL zdalnie monitoruje za niego poziom napełnienia zbiornika i zawiadamia o konieczności dostawy gazu.
Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich gości.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.

Od początku współpracy z GASPOLEM klient ma swojego opiekuna, z którym pozostaje w stałym kontakcie w zakresie wszelkich spraw związanych ze współpracą. 

Instalacja krok po kroku

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdym etapie otrzymujesz wsparcie doświadczonych specjalistów z GASPOLU.

 • Podpisanie umowy

  Spotkanie z doradcą

 • Około 2 miesiące

  Uzyskanie pozwolenia na budowę

 • 2-5 dni

  Prace budowlane

  prace budowlane, wykopy pod przyłącze gazu płynnego LPG
 • 1 dzień

  Montaż instalacji

  montaż zbiornika podziemnego na gaz płynny LPG
 • Dostawa gazu

Urządzenia dla obiektów hotelowo - gastronomicznych

Oferujemy szereg urządzeń, które uatrakcyjnią odpoczynek Twoim gościom.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego GASPOLU!

 • Grille gazowe
 • Parasole grzewcze
 • Oczyszczacze powietrza
 • Piecyki gazowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400

Zadzwoń

poniedziałek - sobota 8:00 - 16:00