Przejdź do treści
Dofinansowanie pompy ciepła

Promocja w GASPOLU

Od instalacji do dotacji

Wybierz gaz płynny od GASPOLU, a zyskasz profesjonalną pomoc przy wypełnieniu wniosku o dotację za 1 zł! Maksymalna kwota wsparcia w ramach Programu Czyste Powietrze to aż 135 tys. zł.  

Dołącz do setek klientów Gaspolu

Skorzystaj z dofinansowania na budowę instalacji na gaz płynny 

Od instalacji do dotacji 

Skorzystaj z kompleksowej oferty i zmień źródło ogrzewania

Dzięki kompleksowej obsłudze GASPOLU i naszego partnera- Dotosfery, masz pewność, że Twój wniosek zostanie profesjonalnie przygotowany, a uzyskana dotacja prawidłowo rozliczona. GASPOL zatroszczy się o wszystko: zaprojektujemy, zainstalujemy, dostarczymy i wypełnimy wniosek o dotację dla Ciebie. Skorzystaj z oferty - Od instalacji do dotacji. 

promocja360
Standardowy koszt usługi doradczej - przygotowanie i rozliczenie wniosku to 999zł z VAT.

Zamów bezpłatną wycenę

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Program Czyste Powietrze

Programu Czyste Powietrze

Odbierz do 135 000 PLN dofinansowania z Programu Czyste Powietrze. Wymień stary piec na nowoczesną instalację zbiornikową na gaz płynny i skorzystaj z rządowego dofinansowania
Przejdź z węgla na LPG z GASPOLEM. Program Czyste Powietrze

Cel dofinansowania?

Termomodernizacja budynków oraz wymiana starych, generujących smog źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne instalacje grzewcze spełniające najwyższe normy, w tym instalacje na gaz płynny. 

Przejdź z węgla na LPG z GASPOLEM

Kto może uzyskać dofinansowanie?

Właściciel lub współwłaściciel jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych. 

Przejdź z węgla na LPG z GASPOLEM

Jak uzyskać dofiansowanie?

Nasi doradcy chętnie przedstawią podstawowe informacje oraz przekażą kontakt do naszego partnera - firmy Dotosfera, która specjalizuje się w pozyskiwaniu środków z dofinansowań na wymianę starego pieca. Wraz z doradcą wypełnisz poprawianie wniosek, a potem rozliczysz dotację.

Poznaj wszystkie zalety ogrzewania gazem płynnym!

 • Stabilna wysokość rachunków 

 • Dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze

 • Możliwość instalacji w całej Polsce

   
 • Gwarancja dostaw gazu

 • Rozwiązanie przyjazne środowisku 

Wynajem zbiornika

Wynajem zbiornika

Zapewniamy kompleksową obsługę instalacji zbiornika z korzystnymi rabatami na zbiornik i gaz. Gwarantujemy bezpłatny serwis 24/7, a także stabilną cenę i wysoką jakość gazu. Nasze wygodne rozliczenia telemetryczne umożliwiają monitorowanie zużycia gazu i miesięczną płatność tylko za zużytą ilość.

Gaspol zbiornik instalacja

Jak zacząć ogrzewać dom gazem płynnym?

Sprawdź! To prostsze niż myślisz.

 • Zamów bezpłatną wycenę i spotkaj się z naszym doradcą.

  Wybierz ofertę i podpisz umowę.

  Dummy image
 • Pozyskanie od geodety mapy do celów projektowych.

  Wykonanie projektu.     

  Dummy image
 • Przygotowujemy teren i dostarczamy zbiornik.

  Instalujemy zbiornik dla Twojego domu.

  Dummy image
 • Dostarczamy gaz i uruchamiamy instalację.

  Ty cieszysz się ciepłym domem!

  Dummy image

Pytania i odpowiedzi 

Najczęściej zadawane pytania

Dysponujemy zbiornikami na gaz płynny LPG o pojemności 2700 litrów w dwóch wariantach: zbiornik naziemny lub zbiornik podziemny.

Dla domów położonych na małej działce lub w ciasnej zabudowie najlepszym wyborem jest zbiornik podziemny. W przypadku niekorzystnych warunków hydrologicznych rekomendujemy zbiornik zakopcowany (jeden z rodzajów zbiorników podziemnych na gaz płynny LPG).

W pozostałych przypadkach możliwa jest budowa instalacji naziemnej. Należy jednak wziąć pod uwagę konieczność utrzymania bezpiecznych odległości od granicy działki i budynków, która wynosi:

- dla zbiorników naziemnych - 3 metry,

- dla zbiorników podziemnych - 1,5 metra.

Dla bardzo dużych domów lub małych sieci gazowych polecamy zbiorniki o pojemności 4850 litrów oraz 6700 litrów.

Wybierz opcję dzierżawy zbiornika na gaz płynny od GASPOLU i zyskaj:

- rabat na zakup instalacji gazowej,

- rabat na zakup gazu,

- gwarancję ceny na cały rok z góry,

- gwarantowana jakość gazu,

- terminowa realizacja dostaw,

- możliwość rozliczenia tylko za zużyty gaz,

- możliwość płatności w ratach,

- pełne bezpieczeństwo - serwis 24/7.

Wybierz dogodny sposób rozliczania za gaz płynny:

- miesięczne płatności za zużyty gaz wg wskazań gazomierza – system telemetryczny, który automatycznie monitoruje poziom gazu płynnego i dba o dostawy. Obecnie korzysta z niego aż 90% naszych Klientów!

- rozliczenia za dostarczony gaz płynny LPG – płatność następuje po dostawie gazu, w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury lub w comiesięcznych ratach.

Zapewniamy całodobowy serwis awaryjny zbiornika pod numerem: 606 800 400.
W przypadku wystąpienia awarii na miejscu pojawia się ekipa serwisowa GASPOLU, która przeprowadza kontrolę i w razie konieczności usuwa awarię. Ewentualne awarie zbiornika są usuwane bezpłatnie. 

Na wykonane przez siebie instalacje udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Jeśli w czasie obowiązywania gwarancji wystąpi jakakolwiek awaria instalacji, to koszt jej usunięcia pokryje GASPOL. 

Po upływie okresu gwarancyjnego nadal zapewniamy całodobowy serwis instalacji, jednak koszt usunięcia awarii pokrywa użytkownik instalacji. 
Pamiętaj, że regularnie przeprowadzane coroczne przeglądy oraz zachowanie podstawowych zasad użytkowania instalacji zapewnia bezawaryjne korzystanie z gazu płynnego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

W ramach Programu „Czyste powietrze” można uzyskać dofinansowanie na wymianę nieefektywnego źródła ciepła opalanego paliwem stałym, takim jak węgiel, pelet czy ekogroszek. 

Nowe źródło ciepła musi spełniać określone wymagania techniczne. Szczegółów chętnie udzielą nasi doradcy handlowi.

Współpracujemy z firmami świadczącymi usługi doradcze w zakresie pozyskania i rozliczenia dofinansowania. Nasi doradcy chętnie udzielą podstawowych informacji dotyczących Programu Czyste Powietrze i pokierują do wyspecjalizowanych w tej dziedzinie osób.