Przejdź do treści
gaspol_jednostki_budzetowe_hero

Wybierz pewne i wydajne źródło ciepła dla sektora publicznego

Postaw na gaz płynny

Instalacja gazowa zasilana gazem płynnym – komfortowe źródło ogrzewania

Zarządzasz obiektem o charakterze publicznym i potrzebujesz pewnego i wydajnego źródła ciepła? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG).

LPG jest uniwersalnym i bezobsługowym paliwem, które dzięki wysokiej i stabilnej wartości opałowej doskonale sprawdza się w ogrzewaniu budynków użyteczności publicznej, m.in. takich jak szkoły, szpitale, urzędy; przygotowaniu ciepłej wody użytkowej i zasilaniu kuchni gazowych.

Gaz płynny jest bardzo często wybieranym źródłem energii przy okazji termomodernizacji, zmianie z węgla lub oleju opałowego, a także w nowo budowanych obiektach. Podmioty udzielające zamówień publicznych określone są w odpowiednich dyrektywach. Instytucje zamawiające to głównie:

 

 • jednostki samorządu terytorialnego
 • podmioty prawa publicznego
 • firmy, które są zobligowane do zorganizowania zamówienia (wymogi otrzymania dofinansowania z instytucji zewnętrznych)

Skontaktuj się z doradcą

Chcesz poznać naszą ofertę?

Aby porozmawiać z naszym doradcą klienta biznesowego, umów się na rozmowę. Zadzwoń pod numer 606 800 400 lub wypełnij poniższy formularz. Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o Twoje potrzeby.

Agnieszka Szostak

Agnieszka Szostak 

Doradca klienta biznesowego 

Specjalizuje się w doradztwie z zakresu budowy instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym (LPG) do celów grzewczych i technologicznych. Obecnie współpracuje z firmami i jednostkami publicznymi, które planują modernizację starych kotłowni na paliwa stałe lub olej opałowy. Obsługuje również inwestorów, którzy realizują nowe inwestycje na obszarach bez dostępu do gazu ziemnego z sieci.

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Co oferujemy jednostkom budżetowym?

GASPOL z powodzeniem składa oferty w sektorze publicznym w ramach:

 • przetargu nieograniczonego,
 • przetargu ograniczonego,
 • negocjacji z ogłoszeniem,
 • dialogu konkurencyjnego,
 • negocjacji bez ogłoszenia,
 • zamówienia z wolnej ręki,
 • zapytania o cenę,
 • licytacji elektronicznej.
zbiornik na LPG 6700 litrów szkoła
Instalacja zbiornikowa zasilana gazem płynnym - zbiornik naziemny o pojemności 4850 litrów

Zakres prac jaki realizujemy w ramach zamówień z zachowaniem wymogów, które określił Zamawiający:

 • Doradztwo inwestycyjne
 • Roboty budowlane - zaprojektowanie jak i wykonanie instalacji zbiornikowej, zewnętrznej instalacji gazowej, wewnętrznej instalacji gazowej
 • Nadzór nad wykonaniem instalacji
 • Posadowienie instalacji zbiornikowej i sukcesywne dostawy gazu płynnego
 • Dostawy gazu płynnego propan

Dlaczego warto zainwestować w instalację LPG?

Korzyści z wyboru instalacji na gaz płynny

Każda instalacja jest indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania na energię danego obiektu. Współpraca z GASPOLEM w zakresie dostaw gazu płynnego niesie szereg korzyści dla osób korzystających z tych obiektów. Znacząco ułatwia też zarządzanie budynkami.

GASPOL to lider rynku gazu płynnego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dysponujemy własną flotą cystern do transportu LPG oraz zapleczem logistycznym. Dywersyfikujemy źródła dostaw gazu dzięki 3 własnym terminalom przeładunkowym (w tym terminal morski w Gdańsku) i 5 rozlewniom gazu płynnego. Harmonogram dostaw gazu uzgadniamy indywidualnie z klientem w oparciu o jego zapotrzebowanie na gaz i specyfikę działalności. 
Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom gwarancję stałej ceny gazu nawet na 2 lata.
Nasi klienci mają wybór, jak chcą się rozliczać za gaz – miesięcznie na podstawie faktycznego zużycia (tzw. telemetria) lub z góry za całą dostawę. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.
Instalacja jest całkowicie bezobsługowa. Nie wymaga angażowania dodatkowych osób do obsługi, jak np. przy instalacjach na paliwa stałe. Jeżeli klient wybierze opcję telemetryczną, to GASPOL zdalnie monitoruje za niego poziom napełnienia zbiornika i zawiadamia o konieczności dostawy gazu.
Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym. Jest to całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla osób korzystających z ogrzewanych pomieszczeń, jak i otoczenia.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.

Od początku współpracy z GASPOLEM klient ma swojego opiekuna, z którym pozostaje w stałym kontakcie w zakresie wszelkich spraw związanych ze współpracą. 
gaspol_jednostki_budzetowe_zbiorniki_podziemne
Instalacja zbiornikowa zasilana gazem płynnym ze zbiorników podziemnych

Instalacja krok po kroku

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdym etapie otrzymujesz wsparcie doświadczonych specjalistów z GASPOLU.

 • Podpisanie umowy

  Spotkanie z doradcą

  gaspol_doradca
 • około 2 miesiące

  Uzyskanie pozwolenia na budowę

  projekt
 • 2-5 dni

  Prace budowlane

  prace budowlane, wykopy pod przyłącze gazu płynnego LPG
 • 1 dzień

  Montaż instalacji

  montaż zbiornika podziemnego na gaz płynny LPG
 • Dostawa gazu

  Gaz pynny LPG

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400

Zadzwoń

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00