Skontaktuj się z doradcą

Co oferujemy zarządcom nieruchomości?

sieci_gazowe_osiedle
Sieć LPG zasilana ze zbiorników podziemnych na osiedlu domów jednorodzinnych 
sieci_gazowe_osiedle_bloki
Sieć LPG zasilana ze zbiorników naziemnych na osiedlu budynków wielorodzinnych

Dlaczego warto zainwestować w sieci gazowe LPG?

Korzyści dla zarządcy i mieszkańców osiedla

Jedna instalacja gazowa zasilana gazem płynnym zapewnia trzy potrzeby energetyczne mieszkańców: ogrzewanie pomieszczeń, przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz zasilanie kuchenki gazowej.  Sieć gazowa LPG jest wykonana w takim standardzie, że w przyszłości może służyć do odbioru gazu ziemnego bez potrzeby jakiejkolwiek modernizacji instalacji.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny jest całkowicie bezobsługowa dzięki zastosowaniu telemetrii - zdalnego monitoringu zużycia gazu. Każdy dom lub mieszkanie jest wyposażone w gazomierz ze zdalnym odczytem. Pozwala to na monitorowanie przez GASPOL zużycia gazu i poziomu napełnienia zbiorników. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą się martwić o dostawy gazu, bo to GASPOL czuwa nad koniecznością uzupełnienia zbiorników. Instalacja jest gotowa do użytkowania w każdej chwili, więc w każdym lokalu można włączyć ogrzewanie o dowolnej porze roku, niezależnie od pozostałych mieszkańców, i indywidualnie regulować temperaturę w pomieszczeniach.

Każdy dom lub mieszkanie są wyposażone w odrębny gazomierz ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu rozwiązaniu GASPOL wystawia co miesiąc fakturę za rzeczywiste zużycie gazu oddzielnie dla każdego lokalu i rozlicza się bezpośrednio z mieszkańcami. Cena gazu jest stała - GASPOL gwarantuje cenę rozliczeniową dla odbiorcy na z góry ustalony okres. Rozliczenia, zużycie gazu i płatności można sprawdzać na bieżąco w portalu klienta GASPOLU.

Sieć LPG daje możliwość inwestowania w lokalizacjach bez dostępu do sieci gazu ziemnego i w związku z tym pozyskiwania tańszych gruntów. Budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być realizowana w etapach - zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestora. Organizacja i formalnoprawna realizacja inwestycji sieciowej pozostaje po stronie GASPOLU. W przypadku obiektów modernizowanych coraz częściej pojawiają się możliwości dofinansowania lub atrakcyjnego kredytowania zmiany źródła energii na bardziej efektywne i ekologiczne.Finalni odbiorcy gazu regulują płatności miesięcznie, dzięki czemu nie ma jednorazowego dużego wydatku na zakup paliwa.

Podczas spalania gazu płynnego nie powstają szkodliwe substancje i nie ma efektu zadymienia w sezonie grzewczym.

GASPOL zapewnia 24-godzinny serwis instalacji. Jesteśmy partnerem godnym zaufania; najwyższą jakość produktów i usług potwierdzają certyfikaty ISO i BS OHSAS oraz unikalny w polskiej branży energetycznej ISO 22301.

Proces inwestycyjny krok po kroku

Jak przebiega proces inwestycyjny?

Proces inwestycyjny jest prosty. Na każdy etapie GASPOL zapewnia wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Określenie potrzeb inwestycyjnych

  • Koncepcja inwestycyjna – rozmieszczenie sieci gazowej i zestawienie kosztów

  • Podpisanie umowy: GASPOL – inwestor główny

  • Projektowanie i uzyskanie koniecznych pozwoleń

  • Budowa sieci gazowej LPG – może być prowadzona etapami – zgodnie z potrzebami i harmonogramem inwestor

  • Dostawa gazu i uruchomienie instalacji

Dummy image

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

606 800 400

Zadzwoń

poniedziałek - sobota 7:00 - 18:00 / niedziela handlowa 8:00 - 14:00