Przejdź do treści
Powrót do Biura Prasowego

06.09.2021

Pracownicy GASPOLU pobiegli w Poland Business Run 2021

W pierwszą niedzielę września rekordowa liczba aż 5 drużyn złożonych z pracowników GASPOLU wystartowała w tegorocznej edycji biegu charytatywnego Poland Business Run. Nasze koleżanki i koledzy znów spisali się znakomicie.

Spośród wszystkich naszych ekip najlepszy rezultat osiągnęła drużyna GASPOL 1, która zajęła w klasyfikacji generalnej 96 miejsce. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że łącznie w imprezie wzięło udział ponad 4300 drużyn!

Nasze pozostałe zespoły też mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Drużyna GASPOL 2 zajęła 784 miejsce, GASPOL 5 – 798 miejsce, GASPOL 4 – 1069 miejsce, a GASPOL 3 – 1134 miejsce.

Tegoroczna edycja Poland Business Run ponownie, ze względu na sytuacje pandemiczną w Polsce, miała formułę hybrydową. Każdy członek 5-osobowej sztafety miał do przebiegnięcia dystans 4 km, ale mógł to zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Podobnie jak w poprzednich latach wszystkie pieniądze zebrane przez Fundację Poland Business Run z opłat startowych drużyn biorących udział w biegu zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych protez rąk i nóg dla osób po amputacjach.

GASPOL uczestniczy w biegach organizowanych przez Fundację Poland Business Run od niemal samego początku istnienia tej inicjatywy, czyli 2014 roku.