Instalacja zbiornikowa na gaz płynny. Ogrzewanie do nowego domu.

Bezpieczeństwo przez 24h 

Bezpieczeństwo instalacji zbiornikowej

GASPOL zapewnia swoim Klientom całodobowy serwis awaryjny zbiornika. Aby zgłosić awarię zbiornika LPG, należy zadzwonić na numer 606 800 400. 

24 miesięczna gwarancja

Oznacza to, że jeśli w czasie obowiązywania gwarancji wystąpi jakakolwiek awaria instalacji, koszt jej usunięcia pokryje GASPOL. Po upływie okresu gwarancyjnego GASPOL zapewnia w dalszym ciągu całodobowy serwis instalacji, jednak koszt usunięcia awarii pokrywa użytkownik instalacji. 

Awarie postępowanie

W przypadku wystąpienia awarii na miejscu pojawia się ekipa serwisowa z GASPOLU, która przeprowadza kontrolę zbiornika i w razie konieczności usuwa awarię. Ewentualne awarie zbiornika są usuwane przez GASPOL bezpłatnie. Natomiast wykonane przez GASPOL instalacje na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku są własnością Klienta. 
W przypadku kotła gazowego rekomendujemy zgłaszanie awarii do producenta kotła lub jego przedstawicieli. Dane kontaktowe do zgłoszenia usterki kotła znajdują się na kotle lub w karcie gwarancyjnej.  
Szukasz bezpiecznego i ekonomicznego źródła ogrzewania do swojego domu? Z Gaspolem masz możliwość zakupu zbiornika na własność lub w dzierżawie w wygodnych RATACH 0%.