Przejdź do treści
Zbiorniki_osiedle

Wybierz gaz płynny do ogrzewania domu 

Otrzymaj do 40 000 zł DOFINANSOWANIA w ramach programu Ciepłe Mieszkanie* 

Zamów bezpłatną wycenę BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! 

Program Ciepłe Mieszkanie 

Ciepłe mieszkanie  

Program ciepłe mieszkanie ma na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. 

*40 000 to maksymalna wysokość kwoty dofinansowania OPCJI 2 dla beneficjentów końcowych uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania 

Wypełnij formularz aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Zgoda jest wymagana

Zgoda na komunikację elektroniczną

Chcę otrzymywać od GASPOL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie informacje o charakterze marketingowym, w tym informacje handlowe, za pomocą wskazanych przeze mnie sposobów komunikacji. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, co nie wpływa na zgodność z prawem działań podjętych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Gaspol SA, Al Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa. Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Szczegółowe informacje w naszej Polityce Prywatności: gaspol.pl/polityka-prywatnosci

Popraw wszystkie pola i ponownie wyślij formularz.

Prosimy o cierpliwość, to może chwilę potrwać!

Korzyści finansowe

Family

Kto i kiedy może skorzystać z Programu Ciepłe Mieszkanie?

 • W części pierwszej (podstawowej) program jest dla właścicieli lokalów mieszkalnych znajdujących się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym o dochodzie rocznym nieprzekraczającym 120 000 zł.
 • W części drugiej (podwyższonej) program jest dla właścicieli lokalów mieszkalnych znajdujących się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym o przeciętnym miesięcznym dochodzie na jednego członka gospodarstwa domowego: 1673zł w gospodarstwie wieloosobowym, 2342zł w gospodarstwie jednoosobowym.
 • Terminy i sposób składania wniosków są podane na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/cieple-mieszkanie/

Dlaczego warto?

 • Stabilna cena gazu 

 • Bezpieczeństwo 

  Niezależność od paliw stałych i  gazu z sieci
 • Najwyższa jakość

  Gwarancja jakości gazu
 • Bezobsługowość

  Podniesienie komfortu życia
 • Gwarancja dostaw

Koszty ogrzewania 

Koszt ogrzewania domu gazem płynnym jest wyraźnie niższy niż paliwami stałymi i energią elektryczną

Bezpieczeństwo dostaw i stabilne koszty w przewidywalnym okresie są dziś bardzo ważne dla klientów, którzy zastanawiają się jaki sposób ogrzewania wybrać i czy gaz LPG będzie dobrą opcją do ogrzewania domu. Koszt ogrzania domu o powierzchni 140 m2, w którym mieszka 4 osobowa rodzina wraz z wykorzystaniem gazu do podgrzewania wody i zasilania kuchenki gazowej, wyniesie średnio ok. 500-550 zł miesięcznie. W GASPOL oferujemy stabilną cenę gazu.  W ten sposób w kryzysie łatwiej będzie zaplanować domowy budżet.

Na co można dostać dofinansowanie

Wielorodzinne_Osiedle

Dla kogo?

Dla gmin, które następnie będą ogłaszać nabór na swoim terenie dla osób fizycznych, posiadajcych tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego dla lokalu mieszkalnego, w budnynku mieszkalnymDziewczynaSweter

Wysokość dotacji?

Dotacja może wynosić do 17 500 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, 26 900 zł dla podwyższonego poziomuy dofinasowania w  gminach o najwyższym zanieczyszczeniu.
W przypadku pozostałych gmin dotacja może wynosić do 15 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania, 25 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansownaia i 37 500 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania. 

Okres wdrażania

2022 - 2026 rok 

 • Start

  21.07.2022

 • I nabór 

  31.12.2022

 • II nabór 

  31.12.2023

 • Koniec realizacji przedsięwzięcia 

  do 21.12.2025 

 • Wydatkowanie środków 

  do 31.12.2026